Winmasters.gr : Συσπειρωμένη η Αργεντινή, πωρωμένη η Πορτογαλία

Περισσότερες από 500 αγορές για τα Σαββατιάτικα ματς της φάσης των «16». Έξυπνα ειδικά στοιχήματα και επιλογές για πρόκριση σε παράταση και πέναλτι για Γαλλία-Αργεντινή και Ουρουγουάη-Πορτογαλία. Θα σκοράρει ξανά ο Μέσι; Θα διεκδικήσει το «χρυσό παπούτσι» ο Ρονάλντο;

Τα ψέματα τελείωσαν! Η φάση των «16» ξεκινάει σήμερα με δύο αμφίρροπες αναμετρήσεις που υπόσχονται συγκινήσεις και ανατροπές!

Η Αργεντινή κατάφερε να πάρει την πρόκριση στους «16», παρά τα εσωτερικά προβλήματα, και, ύστερα από ένα περιπετειώδες ματς κόντρα στη Νιγηρία, θα βρίσκεται σήμερα στην Αρένα του Καζάν, όπου στις 17:00 θα διασταυρώσει τα ξίφη της με τη Γαλλία! Θα μπορέσει η «Αλμπισελέστε» να κάνει τη μεγάλη ανατροπή και από το ναδίρ να βρεθεί ξανά στο ζενίθ; Ο αρχηγός Λιονέλ Μέσι θα οδηγήσει ξανά την ομάδα του σε μια νέα νίκη αυτή τη φορά απέναντι στους αήττητους μέχρι στιγμής «Τρικολόρ»;

Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr, με εκπληκτικές προσφορές*  – Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Λίγο αργότερα, και συγκεκριμένα στις 21:00, η Πορτογαλία τίθεται αντιμέτωπη με την Ουρουγουάη, με τους Πρωταθλητές Ευρώπης του 2016 να διψάνε για νέα διάκριση κόντρα στους Λατινοαμερικάνους που μετρούν 3/3 με 0 παθητικό στα γήπεδα της Ρωσίας! Θα καταφέρει, άραγε, ο Κριστιάνο Ρονάλντο να τρυπήσει την αντίπαλη εστία, στέλνοντας τους Ίβηρες στα προημιτελικά και διεκδικώντας, ταυτόχρονα, να είναι εκείνος που θα φορέσει το «χρυσό παπούτσι» της φετινής διοργάνωσης;

Την ίδια στιγμή, η αρένα της winmasters.gr θα πάρει ξανά φωτιά!

Παίξε νόμιμα στη  winmasters.gr με πάνω από 500 στοιχήματα για τους αγώνες  Γαλλία – Αργεντινή  και Ουρουγουάη –Πορτογαλία

Μέσα σε μια υπερσύγχρονη πλατφόρμα, όλοι οι παίκτες θα έχουν την ευκαιρία να βρουν πλήθος αγορών* για Ημίχρονα, Γκολ, Παίκτες, Περίοδο 1ου Γκολ, Κόρνερ και Κάρτες. Παράλληλα, τα ειδικά στοιχήματα κερδίζουν τις εντυπώσεις με επιλογές όπως Σκορ με πέναλτι, Αυτογκόλ, Ημίχρονο/Τελικό & O/U 2.5, Νίκη μιας ομάδας ενώ έχει βρεθεί πίσω στο σκορ, αλλά και τις αγορές για πρόκριση στην παράταση ή στα πέναλτι να βρίσκονται σε αρκετά ανταγωνιστικές αποδόσεις.

Τα στοιχήματα παικτών συνεχίζουν να δεσπόζουν στην πλατφόρμα της winmasters, με την εταιρεία να διαθέτει πολλαπλές επιλογές σκοραρίσματος (κεφαλιά, σουτ, απευθείας φάουλ) από τον Λιονέλ Μέσι και τον Κριστιάνο Ρονάλντο προς τέρψιν των ευφάνταστων παικτών της!