Winmasters.gr: «Eurofighters» για την πρόκριση στους ημιτελικούς του Μουντιάλ

Περισσότερες από 520 αγορές για τις προημιτελικές μάχες του Σαββάτου. Πάνω από 100 ειδικά* στοιχήματα για το Σουηδία-Αγγλία και το Ρωσία-Κροατία. Προκρίσεις σε παράταση-πέναλτι και πολλαπλές επιλογές για σκόρερ. Προβάρει το «χρυσό παπούτσι» ο Χάρι Κέιν! Θα ξαναγίνει ήρωας ο Αρτέμ Τζούμπα;

Η μαγεία της προημιτελικής φάσης του Μουντιάλ συνεχίζεται και το Σάββατο με δύο σούπερ ευρωπαϊκές αναμετρήσεις που θα καθηλώσουν τον ποδοσφαιρικό πλανήτη!

Στις 17:00, στην Αρένα της Σαμάρα, η ισχυρή Αγγλία αντιμετωπίζει τη μεγάλη έκπληξη της διοργάνωσης Σουηδία, με τα «τρία Λιοντάρια» να επιθυμούν να κάμψουν από νωρίς την αντίσταση των «Βίκινγκς», ώστε να μην καρδιοχτυπήσουν ξανά με τη διαδικασία των πέναλτι, όπως συνέβη στη φάση των «16» κόντρα στην Κολομβία!

Λίγο αργότερα, στις 21:00, στο Ολυμπιακό Στάδιο Φιστ στο Σότσι, η οικοδέσποινα Ρωσία θα δώσει τη μάχη για την επόμενη μεγάλη υπέρβαση, την πρόκριση στα ημιτελικά, προσπαθώντας να καθυποτάξει τους μαχητικούς Κροάτες μέσα στο σπίτι της! Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr, με καθημερινές προσφορές*  – Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Η winmasters.gr θα καλύψει ζωντανά και τις δύο σπουδαίες αναμετρήσεις, διαθέτοντας πλήθος στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Παίκτες, Περίοδο 1ου Γκολ, Κόρνερ και Κάρτες! Παράλληλα, όλοι οι παίκτες θα έχουν την ευκαιρία να βρουν ειδικές αγορές για Ημίχρονο/Τελικό & O/U 2.5, Σκορ με πέναλτι, Αυτογκόλ, Νίκη μιας ομάδας ενώ έχει βρεθεί πίσω στο σκορ και Πολλαπλά σκορ, αλλά και για πρόκριση στην παράταση ή στα πέναλτι σε εξαιρετικά ανταγωνιστικές αποδόσεις, διατηρώντας το δικαίωμα για γρήγορες αγορές (fast markets) και cash out*! Παίξε νόμιμα στη  winmasters.gr με πάνω από 520 στοιχήματα για τους αγώνες  Αγγλία – Σουηδία και Ρωσία –Κροατία

Τα στοιχήματα παικτών δεσπόζουν στην υπερσύγχρονη πλατφόρμα της winmasters.gr και όλα τα εγγεγραμμένα μέλη της εταιρείας έχουν τη δυνατότητα να προβλέψουν τον πρώτο και τελευταίο σκόρερ κάθε αναμέτρησης μέσα από μια πλήρη λίστα, αλλά και εκείνον που θα κερδίσει τον τίτλο του «man of the match»!