Οιωνός νίκης το γκολ του Μίλερ (vid)

Η Μπάγερν Μονάχου άνοιξε το σκορ στο 43ο λεπτό του ματς κόντρα στην Μπεσίκτας. Σκόρερ ο Τόμας Μίλερ γεγονός που δείχνει... νίκη!

Η Μπάγερν Μονάχου αντιμετωπίζει στην Αλιάντς Αρίνα την Μπεσίκτας ( που αγωνίζεται με 10 παίκτες από το 16′ λόγω της αποβολής του Βίντα) στο πλαίσιο των 16 του Champions League και προηγείται 1-0 χάρη στο τέρμα του Τόμας Μίλερ. Αν μάλιστα ακούσουμε τους… αριθμούς το τέρμα του Γερμανού άσου προμηνύει νίκη για τους Βαυαρούς.

Πιο συγκεκριμένα, οι πρωταθλητές Γερμανίας έχουν 58 νίκες και 3 ισοπαλίες, στα προηγούμενα 61 παιχνίδια στα οποία βρήκε δίχτυα ο Γερμανός φορ της, ο οποίος κι απόψε άνοιξε το σκορ για τους Βαυαρούς και στην αναμέτρηση κόντρα στην Μπεσίκτας, στην εκπνοή του πρώτο ημιχρόνου (43′) μετά από κοντινή πάσα του Αλάμπα.