Γερή «σφαλιάρα» της Νάπολι στην Αταλάντα, 4-0 στο 43′ (vid)

Σε έναν εφιάλτη εξελίσσεται το σημερινό απόγευμα για την Αταλάντα, με τη Νάπολι να τη διαλύει με 4-0, ενώ το ματς βρίσκεται στο 43ο λεπτό!

Έχει συνηθίσει να έχει εκείνη τον ρόλο του θύτη και όχι του θύματος. Σε κάθε αγώνα προσφέρει θέαμα και γκολ με το «τσουβάλι»… Αυτή τη φορά η Αταλάντα ζει αυτό που περνάνε οι υπόλοιπες ομάδες όταν την αντιμετωπίζουν. Έναν εφιάλτη!

Η Νάπολι έχει καταφέρει να τη διασύρει μέσα σε μόλις ένα ημίχρονο, καθώς το σκορ βρίσκεται στο 4-0, μόλις στο 43ο λεπτό! Οι «παρτενοπέι» άνοικαν το σκορ στο 23ο λεπτό με τον Χίρβιν Λοζάνο, με τον Μεξικανό να διπλασιάζει τα τέρματα του μόλις επτά λεπτά αργότερα.

Ο Πολιτάνο έβαλε μπροστά τη Νάπολι με 3-0, πριν σκοράρει στο 43ο λεπτό το παρθενικό του γκολ ο Βίκτορ Οσιμέν.