Winmasters.gr: Ένα νέο ταξίδι ξεκινά για την Ελλάδα στο UEFA Nations League

Εσθονία-Ελλάδα με πλήθος στοιχηματικών επιλογών - Έξυπνα ειδικά* στοιχήματα για Ημίχρονο/Τελικό - Πολλαπλές αγορές για τον σκόρερ του αγώνα - Θα ευστοχήσει σε απευθείας φάουλ ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος;

Μια νέα εποχή έχει ξεκινήσει ήδη για το Ευρωπαϊκό Ποδόσφαιρο και η Εθνική Ελλάδας δείχνει έτοιμη να αντιμετωπίσει νέες προκλήσεις σε μια νέα τάξη πραγμάτων! Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα συμμετέχει στην Γ Κατηγορία του Nations League, έχοντας κληρωθεί στο 2ο Γκρουπ με Εσθονία, Ουγγαρία και Φινλανδία και στόχος των εκλεκτών του Μίχαελ Σκίμπε είναι η 1η θέση που θα τους χαρίσει, αφενός, την πρόκριση στα playoffs για το Euro 2020 και, αφετέρου, τον προβιβασμό στην Β Κατηγορία!

Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr με καθημερινές προσφορές*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Η Εθνική μας ομάδα ξεκινά απόψε (21:45) τις υποχρεώσεις της για το Nations League με μια εκτός έδρας αποστολή στο Ταλίν κόντρα στην Εσθονία και η winmasters.gr δίνει το «παρών» στην πρεμιέρα της «γαλανόλευκης» με μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών  για Ημίχρονα, Γκολ και Περίοδο 1ου Γκολ.