Ανοικτοί λογαριασμοί ανάμεσα σε Πολωνία και Ιταλία!

Πολωνία – Ιταλία με μεγάλη γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονο, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ και Κάρτες.

• Πολωνία-Ιταλία με πλήθος στοιχηματικών επιλογών
  • Ειδικά στοιχήματα* για τους πιο ευφάνταστους παίκτες
  • Αμφίσκορο ματς χωρίς να λήξει ισοπαλία;
  • Σε αρκετά ανταγωνιστική απόδοση* το σκορ με πέναλτι
  •

LiveTV στη winmasters.gr. Οι σημαντικότερες διοργανώσεις ζωντανά στην οθόνη σου.*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Μετά την ισοπαλία με 1-1 στην Μπολόνια πριν ένα μήνα, Πολωνία και Ιταλία έχουν ξανά το δικό τους ραντεβού στο «Silesian Stadium» του Χορζόφ! Έχοντας ηττηθεί αμφότερες από την Πορτογαλία στον 3ο όμιλο, «Bialo-czerwoni» και «Σκουάντρα Ατζούρα» καλούνται να αποδείξουν ότι όντως αξίζουν να βρίσκονται στην Α’ Κατηγορία του Nations League!

Την ίδια στιγμή, η winmasters.gr θα διαθέτει μια μεγάλη γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ και Κάρτες, δίνοντας διαρκώς τη δυνατότητα στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*.

Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr με καθημερινές προσφορές*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Παράλληλα, τα εγγεγραμμένα μέλη έχουν την ευκαιρία να βρουν έξυπνα ειδικά στοιχήματα*σε αρκετά ανταγωνιστικές αποδόσεις, όπως: