EUROLEAGUE
![Οι γεμάτοι περηφάνια σημαιοφόροι Αντετοκούνμπο, Ντρισμπιώτη και η ελληνική αποστολή στην τελετή έναρξης (pics & vid)](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2024/07/GTbswhIW4AAThkx-300x182.jpg)
‘Ωρα Final Four για τον Ολυμπιακό! Οι «ερυθρόλευκοι» ταξίδεψαν στο Βερολίνο και η κάμερα της ΚΑΕ Ολυμπιακός κατέγραψε το ταξίδι της αποστολής από το «Ελ. Βενιζέλος» μέχρι και την πρωτεύουσα της Γερμανίας.
Ξεχωρίζουν, η χειραψία του Γιώργου Αγγελόπουλου, με τον αντιπρόεδρο της ΚΑΕ Γιώργο Σκινδήλια, αλλά και τα χαμόγελα των μικρών φιλάθλων της ομάδας που συνάντησαν στο αεροδρόμιο.
Διαβάστε επίσης: Ο Ταβάρες, ο Φαλ και η μεγάλη διαφορά έναν χρόνο μετά (vids)
Δείτε το βίντεο: