Κλείσιμο
ΧΡΩΜΑ
ΚΟΚΚΙΝΟ
ΚΟΚΚΙΝΟ
ΠΡΑΣΙΝΟ
ΜΑΥΡΟ
ΚΙΤΡΙΝΟ
ΜΠΛΕ
Con-Troll: «Σενάρια για αποχώρηση του Μαρτίνς», αποκάλυψε η έγκριτη εφημερίδα του... Ιβάν Σαββίδη!
NEWS:
ΚΛΕΙΣΙΜΟ

Ολυμπιακοί Αγώνες: Το πρόγραμμα της ημέρας (23/7)

Η τελετή έναρξης ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο.

Ολυμπιακοί Αγώνες: Το πρόγραμμα της ημέρας (23/7) | to10.gr

Όλα τα βλέμματα είναι στην τελετή έναρξης σήμερα, η οποία θα σημάνει και την επίσημη έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο. Ωστόσο δεν έχει μόνο τελετή το σημερινό μενού των Ολυμπιακών Αγώνων, καθώς ακολουθεί η κωπηλασία τα ξημερώματα του Σαββάτου…

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της Παρασκευής και του Σαββάτου:

Το πρόγραμμα της Παρασκευής (23/07):

02:30 Κωπηλασία (σκιφ ανδρών- σκιφ γυναικών) ΕΡΤ 1, Eurosport1
02:40 Στέφανος Ντούσκος
03:30 Αννέτα Κυρίδου
14:00 Τελετή έναρξης ΕΡΤ 1

Το πρόγραμμα του Σαββάτου (24/07):

02:30 Κωπηλασία (σκιφ ανδρών-γυναικών, ρεπεσάζ δίκωπος γυναικών) ΕΡΤ1, Eurosport1
03:50 Μπούρμπου-Κυρίδου (δίκωπος)
03:00 πινγκ πονγκ (προκριματικά ανδρών, γυναικών) EΡT Sports
03:00 Βόλεϊ ανδρών (Ιταλία-Καναδάς) ΕΡΤ3
03:00 Μπιτς βόλεϊ Eurosport2
04:00 Ενόργανη γυμναστική (προκριματικά ανδρών) ΕΡΤ2
04:00 Μπάσκετ 3Χ2 Eurosport1
05:00 Μπιτς βόλεϊ ανδρών-γυναικών (προκριματικά) ΕΡΤ3
05:00 Ποδηλασία Δρόμου Eurosport2
Πολυχρόνης Τζωρτζάκης
06:15 Απευθείας συνδέσεις-Επιλογές ΕΡΤ 1
06:30 Τζούντο (-48 γυναικών, -60 Ανδρών) ΕΡΤ2
06:30 Τένις ΕΡΤ2
08:00 Μπάσκετ 3Χ3 ανδρών, γυναικών (προκριματικά) ΕΡΤ3, Eurosport2
08:15 Πινγκ πονγκ (1ος γύρος ανδρών γυναικών) EΡT Sports
08:30 Ενόργανη γυμναστική (προκριματικά ανδρών) ERT Sports 2
08:30 Άρση βαρών (-49κ. γυναικών) ΕΡΤ2
09:30 Σκοποβολή (αεροβόλο πιστόλι ανδρών) ΕΡΤ2
10:00 Μπιτς βόλεϊ ανδρών, γυναικών (προκριματικά) ΕΡΤ3, Eurosport2
10:00 Ενόργανη γυμναστική (προκριματικά ανδρών) ΕΡΤ1
10:35 Λευτέρης Πετρούνιας
10:30 Τοξοβολία (μεικτό ομαδικό τελικός) ΕΡΤ2
11:15 Ποδηλασία (δρόμου ανδρών) ΕΡΤ 2
12:00 Μπάσκετ 3Χ3 ανδρών, γυναικών (προκριματικά) ΕΡΤ3
12:15 Τζούντο (-48κ. γυναικών, -60κ. ανδρών, ημιτελικοί, τελικοί) ΕΡΤ 2
12:15 Πυγμαχία Eurosport
13:00 Live Ζάπινγκ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια) ΕΡΤ 1
13:00 κολύμβηση (1η μέρα, προκριματικά) ΕΡΤ3
13:30 Ενόργανη γυμναστική (προκριματικά ανδρών) ΕΡΤ 2
13:30 Πινγκ πονγκ (πρώτος γύρος ανδρών, γυναικών) EΡT Sports
14:00 Μπιτς Βόλεϊ Eurosport2
15:45 Βόλεϊ ανδρών (ΗΠΑ-Γαλλία) ΕΡΤ3, Eurosport

Latest News

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Αθλητικές Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από