Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Ολοκληρώθηκε σήμερα (20/10) η 4η αγωνιστική της Γ΄Εθνικής και παρακάτω μπορείτε να δείτε όλα τα αποτελέσματα.


Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής | to10.gr

Ο Πανσερραϊκός συνέχισε με νίκη τις υποχρεώσεις του στη Γ’ Εθνική, καθώς επικράτησε με 3-0 του Άρη Αβάτου, ενώ ο Αγροτικός Αστέρας πήρε «διπλό» στην έδρα του Ποσειδώνα Μηχανιώνας με σκορ 2-0.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής:

Δύο «μεταγραφές» παίζουν στο ΣΕΦ με την Ζαλγκίρις

1ος όμιλος

Ορφέας Ξάνθης-Κιλκισιακός 0-2 (Σάββατο 19/10-16:00)
Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-0
Πανσερραϊκός-Άρης Αβάτου 3-0
Αετός Ορφανού-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-1
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Ζυγού 2-0
Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης 0-2

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

2ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα 4-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας 0-2
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός 1-0
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-0

Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

3ος όμιλος

Ηρακλής Λάρισας-ΑΠΟ Αταλάντη 3-0
Πιερικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Ποταμιάς 1-0
ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου 1-0
ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 0-0
Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου 2-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας 1-1

4ος όμιλος

Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός 0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής 0-4
Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα 0-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-1
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 0-0
Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου 3-1

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Φωστήρας 1-1
Καλλιθέα-Άνω Μερά 3-2
Ερμής Κορυδαλλού-Κηφισιά 2-2
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου 0-3
Ηλυσιακός-ΑΕ Μοσχάτου 1-1
Κερατσίνι-Εθνικός 1-1
Άγιοι Ανάργυροι-Ακράτητος 2-0

6ος όμιλος

ΑΕΚ Τρίπολης-Ρόδος 1-4
Μαρκό-Αιολικός 1-0
ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος ’06 2-1
Παλληνιακός-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-1
Αχαρναϊκός-Νέα Αρτάκη 2-1
Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός 0-2

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-Ναύπλιο 2017 1-0
Ερμιονίδα-Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-0
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1
Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0
Πανγυθεατικός-ΠΑΟ Βάρδας 2-3
Θύελλα Πατρών-ΑΟ Τσιλιβή 2-4
Παναργειακός-ΑΟ Διαβολίτσι 0-0

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-Ρεθυμνιακός 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Γιούχτας 0-1
Άγιος Νικόλαος-Πανακρωτηριακός 2-1
Ηρόδοτος-Πόρος 4-1

Ρεπό: Επισκοπή

ΓΡΑΨΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Κλείσιμο