Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα της Κυριακής (26/1) στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής.


Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής | to10.gr

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής:

1ος όμιλος

Από μια λεπτομέρεια, την ώρα που της έπαιρνε τον αέρα…

17η αγωνιστική

Αετός Οφρυνίου – Ηρακλής Ζυγού 1-0

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός 0-0

Δόξα Θεολόγου – Ένωση Αλεξανδρούπολης 0-1

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου 2-0

Πανδραμαϊκός – Κιλκισιακός 2-1

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

Επόμενη Αγωνιστική (2/2)

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός

Δόξα Κάτω Καμήλας – Αετός Οφρυνίου

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Ζυγού – Πανδραμαϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Θεολόγου

Κιλκισιακός – Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

 

2ος όμιλος

21η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-1

ΑΟ Σειρήνα – Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 α.α.

Άρης Παλαιοχωρίου – Φλώρινα 0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας – Νίκη Αγκαθιάς 1-4

Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 1-1

Θύελλα Σαρακηνών – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακεδονικός 1-1

Ρεπό: Καλλικράτεια

Επόμενη Αγωνιστική (2/2)

Αλμωπός Αριδαίας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός

Αστραπή Μεσοποταμίας – ΑΟ Σειρήνα

Θερμαϊκός Θέρμης – Άρης Παλαιοχωρίου

Νίκη Αγκαθιάς – Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Καλλικράτεια

Φλώρινα – Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Μακεδονικός
3ος όμιλος

17η αγωνιστική

Αλμυρός – ΑΟ Σελλάνων 0-0

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΕ Καρίτσας 1-3

Ηρακλής Λάρισας – Ποταμιά 1-0

Θησέας Αγριάς – Αταλάντη 2-1

Μετέωρα Καλαμπάκας – Διγενής Νεοχωρίου 3-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διαγόρας Στεφανοβικείου 4-1

Πιερικός – Δίας Δίου 2-0

Επόμενη Αγωνιστική (2/2)

ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας

Ατρόμητος Παλαμά – Μετέωρα Καλαμπάκας

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Πιερικός

Δίας Δίου – ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου- Θησέας Αγριάς

Ποταμιά – Αλμυρός
4ος όμιλος

17η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Ανατολή Ιωαννίνων 4-1

Αστέρας Ιτέας – Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α.

Αχέροντας Καναλακίου – Απόλλων Ευπαλίου 2-2

Ναυπακτιακός – Λευκίμμη 0-1

Πρέβεζα – Θιναλιακός 0-1

Σούλι Παραμυθιάς – Μεσολόγγι 2-2

Τηλυκράτης – Πόντιοι Καραγιαννίων 4-1

Επόμενη Αγωνιστική (2/2)

Ανατολή Ιωαννίνων – Ναυπακτιακός

Απόλλων Ευπαλίου – Αναγέννηση Άρτας

Αχέροντας Καναλακίου – Τηλυκράτης

Θιναλιακός – Αστέρας Ιτέας

Λευκίμμη – Μεσολόγγι

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς

Πόντιοι Καραγιαννίων – Πρέβεζα
5ος όμιλος

17η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Κηφισιά 0-0

Άγιος Ιερόθεος – Μοσχάτο 2-2

Ερμής Κορυδαλλού – Πανθηραϊκός 0-2

Ηλυσιακός – Ακράτητος 1-0

Θύελλα Καμαρίου – Εθνικός 2–0

Καλλιθέα – Φωστήρας 1-0

Κερατσίνι – Άνω Μερά 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (2/2)

Ακράτητος – Άγιοι Ανάργυροι

Άνω Μερά – Καλλιθέα

Εθνικός – Κερατσίνι

Θύελλα Καμαρίου – Άγιος Ιερόθεος

Κηφισιά – Ερμής Κορυδαλλού

Μοσχάτο – Ηλυσιακός

Φωστήρας – Πανθηραϊκός
6ος όμιλος

17η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Κόρινθος 2006 1-1

Αήττητος Σπάτων – Ρόδος 1-2

Αχαρναϊκός – Αιολικός 0-4

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Παναρκαδικός 0-1

Παλληνιακός – Νέα Αρτάκη 1-1

Ρεπό: Μαρκό

Επόμενη Αγωνιστική (2/2)

Αιολικός – Μαρκό

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Παλληνιακός

Κόρινθος 2006 – ΑΟ Υπάτου

Νέα Αρτάκη – Αχαρναϊκός

Παναρκαδικός – Αήττητος Σπάτων

Ρόδος – ΑΕΚ Τρίπολης

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
7ος όμιλος

17η αγωνιστική

Ένωση Ερμιονίδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-1

Ζάκυνθος – ΠΑΟ Βάρδας 2-0

Θύελλα Πατρών – Παναργειακός 0-1

Ναύπλιο – Αστέρας Βλαχιώτη 2-2

Πανγυεθατικός – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1

Πανηλειακός – Τσιλιβή 0-0

Σπάρτη – Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0

Επόμενη Αγωνιστική (2/2)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Ζάκυνθος

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Πανηλειακός

Ναύπλιο – Σπάρτη

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Ένωση Ερμιονίδας

ΠΑΟ Βάρδας – Πανγυθεατικός

Τσιλιβή – Θύελλα Πατρών
8ος όμιλος

18η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – Πόρος 2-1

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πανακρωτηριακός 0-0

Γιούχτας – Ρεθυμνιακός 3-0

Επισκοπή – Ηρόδοτος 1-0

Ρεπό: Ατσαλένιος

ΓΡΑΨΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ...

Χτίζει χαρακτήρα o Ολυμπαικός. Να φτιάξει και ομάδα

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Κλείσιμο