Η Ιταλία «σκοτώνει» την Εθνική: Τρία γκολ σε 9 λεπτά (vids)

Ο Μπαρέλα άνοιξε το σκορ στο 24', ο Ινσίνιε στο 30' έκανε το 0-2 και ο Μπονούτσι στο 33ο λεπτό ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 0-3 για την Εθνική Ιταλίας!

Απογοητευτική η εικόνα της Εθνικής μας στο ΟΑΚΑ κόντρα στους Ιταλούς!

Σε λιγότερο από δέκα λεπτά, η Γαλανόλευκη δέχθηκε τρία τέρματα.

O Mπελότι κινήθηκε από αριστερά, πάτησε περιοχή, τράβηξε όλη την ελληνική άμυνα πάνω του, έβγαλε προς τα έξω κι ο Νικολό Μπαρέλα, άνοιξε το σκορ από το ύψος του πέναλτι για τους Ιταλούς στο 24ο λεπτό του αγώνα κόντρα στην Εθνική στο ΟΑΚΑ.

Με την συμπλήρωση μισής ώρας παιχνιδιού, ο Ινσίνιε κινούμενος από τ’ αριστερά, τσίμπησε την μπάλα, απέφυγε τον Σάμαρη και με εξαιρετικό πλασέ εντός περιοχής έστειλε την μπάλα στα δίχτυα (0-2).

Στο 33 μετά από κόρνερ που παραχώρησε ο Μπάρκας, η μπάλα πήγε αριστερά στον Έμερσον, αυτός έκανε τη σέντρα, ο Μπονούτσι στο κέντρο της άμυνας νίκησε τον Παπασταθόπουλο και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 0-3 της Σκουάντα Ατζούρα.