Το γκολ του Πρίγιοβιτς στον τελικό του Κυπέλλου δεν ήταν αρκετό!

Ο Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς άνοιξε το σκορ για την Αλ Ιτιχάντ στον τελικό του Κυπέλλου Σαουδικής Αραβίας, με την Αλ Τααβόν, αλλά η ομάδα του ηττήθηκε με 2-1

Ο πρώην επιθετικός του ΠΑΟΚ, που πήρε φανέλα βασικού στον τελικό του Κυπέλλου Σαουδικής Αραβίας, έβαλε μπροστά στο σκορ την Αλ Ιτιχάντ στο παιχνίδι με την Αλ Τααβόν στο 32ο λεπτό της αναμέτρησης, αλλά το γκολ του δεν ήταν αρκετό.

Ο Πρίγιοβιτς βρέθηκε αμαρκάριστος στην περιοχή της Αλ Τααβόν και με πλασέ, έστειλα την μπάλα στα δίχτυα με το προβάδισμα να παραμένει μέχρι την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου.

Ωστόσο η Αλ Τααβόν με δύο γκολ στο 55′ και το 90′ σήκωσε το τρόπαιο!