Τότεναμ : Ξανά γκολ ο Σον και 1-0 στο 1ο λεπτό (pic, vid)

Μόλις; 47 δευτερόλεπτα χρειάστηκε η Τότεναμ για να ανοίξει το σκορ στην αναμέτρηση με τη Γουέστ Χαμ, με το «δίδυμο» Σον-Κέιν να χτυπά ξανά!

Ασταμάτητο το δίδυμο Σον-Κέιν! Οι δύο ποδοσφαιριστές της Τότεναμ κάνουν… πλάκα στη φετινή σεζόν, καθώς δημιουργούν τρόμο σε κάθε αντίπαλη άμυνα της Premier League! Μόλις 46 δευτερόλεπτα χρειάστηκαν οι δυο τους για να δώσουν προβάδισμα στην Τότεναμ κόντρα στη Γουέστ Χαμ.

Ο Άγγλος σέντερ φορ «σέρβιρε» για έκτη φορά μέσα σε πέντε αγωνιστικές γκολ στον Νοτιοκορεάτη, ο οποίος δεν αστόχησε, γράφοντας το 1-0 μόλις στο 1ο λεπτό της αναμέτρησης.

Μάλιστα, ο Χάρι Κέιν έγινε και ο πρώτος ποδοσφαιριστής στη φετινή αγωνιστική περίοδο της Premier League, που φτάνει σε διψήφιο αριθμό στα γκολ όπου έχει δώσει το «παρών», με 3 γκολ και 7 ασίστ!