Ο προπονητής της Ρόμα έσπασε το χέρι του με μπουνιά στον πάγκο (vid)

Ο Εουσέμπιο Ντι Φραντσέσκο μετά το γκολ του Μανωλά για το 3-3 εκτόνωσε την πίεση που είχε μέσα του με... μία μπουνιά στον πάγκο της ομάδας, με αποτέλεσμα να υποστεί κάταγμα στο αριστερό του χέρι

Η Ρόμα στον χτεσινό (27/8) αγώνα κόντρα στην Αταλάντα στο «Ολίμπικο» μπορεί να ξεκίνησε με ένα γρήγορο γκολ, αλλά στο ημίχρονο βρέθηκε να χάνει με 3-1. Οι «τζιαλορόσι» μπορεί να ήταν ανώτεροι στον αγωνιστικό χώρο αλλά δεν κατάφερνε να μετατρέψει τις ευκαιρίες σε γκολ.

Γι αυτό όταν ο Κώστας Μανωλάς στο 82ο λεπτό σκόραρε και ισοφάρισε σε 3-3 για τους Ρωμαίους, ο Εουσέμπιο Ντι Φραντσέσκο έβγαλε όλη τη συσσωρευμένη πίεση με μία μπουνιά στον πάγκο! Ωστόσο το χτύπημα αυτό του απέφερε ένα κάταγμα το οποίο χρειάζεται επέμβαση για να διορθωθεί. Δείτε το βίντεο με τους «πανηγυρισμούς» του προπονητή της Ρόμα