Ατρομητος – Παναθηναϊκός : Τραγικό λάθος Γιαννιώτη και 1-2 ο Παναθηναϊκός, ισοφάρισε άμεσα ο Αγκάγιεφ (vids)

Ο Παναθηναϊκός έκανε το 1-2 στο Περιστέρι με τον Καρλίτος, χάρη σε επική γκάφα του Γιαννιώτη, όμως ο Ατρόμητος ισοφάρισε άμεσα με τον Αγκάγιεφ.

Απίθανο ματς στο Περιστέρι ανάμεσα σε Ατρόμητο και Παναθηναϊκό, με τις δυο ομάδες να έχουν σκοράρει τέσσερα τέρματα. Μετά το 1-1 του πρώτου μέρους το τριφύλλι μπήκε πιο δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο και κατάφερε να πάρει και πάλι το προβάδισμα στο 48ο λεπτό με σκόρερ τον Καρλίτος.

Ο επιθετικός των πράσινων εκμεταλλεύτηκε το τραγικό λάθος που έκανε σε έξοδο ο Γιαννιώτης και σε κενή εστία έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Όμως ο Ατρόμητος απάντησε άμεσα και έφερε το ματς και πάλι στα ίσια με σκόρερ τον Αγκάγιεφ, ο οποίος εκμεταλλεύτηκε την εξαιρετική σέντρα του Γκάλο και με κεφαλιά έκανε το 2-2.

Δείτε το 1-2 με τον Καρλίτος: