Παναιτωλικός – Ατρόμητος: Τα δυο γκολ του Ατρόμητου στο πρώτο 20λεπτο (vids)

Ο Ατρόμητος στο πρώτο 20λεπτο του ματς με τον Παναιτωλικό σκόραρε δυο φορές με τον Ραμπέγιο και τον Ενσικουλού.

Με γκολ του Ραμπέγιο ο Ατρόμητος άνοιξε το σκορ στο Αγρίνιου στο 11ο λεπτό του ματς με τον Παναιτωλικό. Πιο συγκεκριμένα, ο Ενσικουλού τροφοδότησε τον Χιλιανό που απέφυγε με δύο ωραίες ντρίμπλες τον Μανθάτη και με όμορφο δεξί σουτ εντός περιοχής έστειλε τη μπάλα στη δεξιά γωνία της εστίας του Κνετ.

Ο Ατρόμητος όμως συνέχισε να πιέζει και εννιά λεπτά μετά έκανε και το 2-0 με σκόρερ τον Ενσικουλού. Ο μεσοεπιθετικός των Περιστεριωτών εκμεταλλεύτηκε το μπέρδεμα των παικτών της ομάδας του Αγρινίου στο χώρο της μεσαίας γραμμής και ξεχύθηκε μόνος προς την αντίπαλη εστία, νικώντας τον Κνετ με σουτ εντός περιοχής.