Συγκλονιστικός ο κόσμος του Ολυμπιακού, αποθέωσε την ομάδα παρά την ήττα! (vids)

Υπέροχες στιγμές στο Γεώργιος Καραϊσκάκης με τον κόσμο του Ολυμπιακού να αποθεώνει τους παίκτες της ομάδας παρά την ήττα από τον ΠΑΟΚ (0-1).

Μοναδικές στιγμές στο φαληρικό γήπεδο μετά τη λήξη του ντέρμπι του Ολυμπιακού κόντρα στον ΠΑΟΚ, με τους φίλους των Ερυθρόλευκων να παραμένουν στην κερκίδα μετά το τελικό σφύριγμα του διαιτητή αποθεώνοντας τους παίκτες του Πέδρο Μαρτίνς, παρά την ήττα με 1-0.

Σε ένα παιχνίδι που οι Πειραιώτες είχαν συνολικά 23 ευκαιρίες για να σκοράρουν, ηττήθηκαν τελικώς εξαιτίας του αυτογκόλ του Γιάγκος Βούκοβιτς στο 49ο λεπτό του ματς. Οι οπαδοί του Ολυμπιακού που έδωσαν το παρών στο γήπεδο παρά τα άσχημα καιρικά φαινόμενα, αναγνωρίζοντας την προσπάθεια της ομάδας τους, χειροκρότησαν για αρκετά λεπτά τους παίκτες μετά το τέλος τους αγώνα!