![Οι γεμάτοι περηφάνια σημαιοφόροι Αντετοκούνμπο, Ντρισμπιώτη και η ελληνική αποστολή στην τελετή έναρξης (pics & vid)](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2024/07/GTbswhIW4AAThkx-300x182.jpg)
Από μπουθ του Ολυμπιακού Σταδίου θα παρακολουθήσει το ματς ο υπό δοκιμή μεσοεπιθετικός.
Στο Ολυμπιακό Στάδιο της Αθήνας βρίσκεται ο Πάνος Αρμενάκας, ο οποίος θα παρακολουθήσει από κοντά το ματς του Παναθηναϊκού με τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο ομογενής μεσοεπιθετικός, που δοκιμάζεται τις τελευταίες μέρες στο Κορωπί από τον Γιώργο Δώνη, θα παρακολουθήσει για πρώτη φορά από κοντά την… υποψήφια νέα του ομάδα.
Ο Αρμενάκας κάθεται στο μπουθ μαζί με τον Κουλιμπαλί και τον Μουνιέ, οι οποίοι είναι τραυματίες και εκτός αποστολής. Στα επίσημα του γηπέδου βρίσκεται και ο Άγγελος Μπασινάς.
Στο ΟΑΚΑ, πάντως, ο κόσμος είναι ελάχιστος, αλλά έξω απ’ αυτό και πάλι υπάρχουν πολλές ουρές στα εκδοτήρια. Η ταλαιπωρία του κόσμου συνεχίζεται, αφού όσοι δεν παίρνουν εισιτήρια μέσω ίντερνετ και επιλέγουν να προμηθευτούν λίγη ώρα πριν το ματς, έχουν το ίδιο πρόβλημα σε κάθε εντός έδρας παιχνίδι.