Η διαίσθηση του Μπίσεσβαρ ότι θα σκοράρει (pics)

Ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ αποκάλυψε πως πριν από το παιχνίδι είχε γράψει πάνω στο πόδι του στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό ότι θα σκοράρει.

Ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ ήταν από τους πρωταγωνιστές του ΠΑΟΚ στη νίκη με 3-1 επί του Ολυμπιακού. Από τα πόδια του 30χρονου ποδοσφαιριστή ξεκίνησαν οι περισσότερες επιθετικές προσπάθειες των Ασπρόμαυρων ειδικά στο πρώτο ημίχρονο.

Ο «Μπίσε» πέτυχε το δεύτερο τέρμα του Δικέφαλο μετά την κεφαλιά-πάσα του Ακπομ και στο 19ο λεπτό διπλασίασε τα τέρματά του Δικεφάλου θέτοντας γερές βάσεις για το τρίποντο.

Ο 30χρονος άσος είχε διαίσθηση ότι θα σκοράρει στο ματς της Τούμπας, όπως αποκάλυψε μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram. O έμπειρος μεσοεπιθετικός
ανέβασε φωτογραφίες όπου δείχνει την περίδεση του δεξιού του ποδιού με τη λέξη «score» και το σχόλιο «Το έφτιαξα πριν το παιχνίδι. ΠΑΟΚ».