Ξημερώματα η πρεμιέρα των Τσιτσιπά και Σάκκαρη στο Australian Open

Τα ξημερώματα θα κάνουν την πρεμιέρα του στο Australian Open οι Στέφανος Τσιτσιπάς και Μαρία Σάκκαρη.

Ξημερώματα η πρεμιέρα των Τσιτσιπά και Σάκκαρη στο Australian Open | to10.gr

Το πρόγραμμα του Australian Open έγινε γνωστό και όποιος θέλει να παρακολουθήσει τις προσπάθειες του Στέφανου Τσιτσιπά και της Μαρίας Σακκάρης θα πρέπει να ξενυχτύσει.

Ο Έλληνας πρωταθλητής αντιμετωπίζει τον Ιταλό Ματέο Μπερετίνι περίπου στις 4 τα ξημερώματα, ενώ λίγο αργότερα (4.30-5) η Μαρία θα δώσει τη μάχη της με τη Λετονή Γέλενα Οσταπένκο. Τη Δευτέρα ρίχνονται στην μάχη και οι Ναδάλ-Φέντερερ, ενώ ο Μάρεϊ αντιμετωπίζει τον Μπαουτίστα Αγούτ και αν αποκλειστεί αυτό να είναι και το τελευταίο ματς της καριέρας του.

Το πρόγραμμα:

Rod Laver Arena (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Maria Sharapova (30) v. Harriet Dart (Q)
2) James Duckworth v. Rafael Nadal (2)
3) Polona Hercog v. Angelique Kerber (2)
(όχι πριν τις 10:00)
4) Alison Van Uytvanck v. Caroline Wozniacki (3)
5) Denis Istomin v. Roger Federer (3)

Margaret Court Arena (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Julia Goerges (14) v. Danielle Collins
2) Sloane Stephens (5) v. Taylor Townsend
(όχι πριν τις 06:00)
3) Alex de Minaur (27) v. Pedro Sousa
(όχι πριν τις 10:00)
4) Ashleigh Barty (15) v. Luksika Kumkhum
5) Marin Cilic (6) v. Bernard Tomic

Melbourne Arena (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Kevin Anderson (5) v. Adrian Mannarino
2) Maria Sakkari v. Jelena Ostapenko (22)
3) Kyle Edmund (13) v. Tomas Berdych
(όχι πριν τις 09:00)
4) Roberto Bautista Agut (22) v. Andy Murray
(όχι πριν τις 10:00)
5) Petra Kvitova (8) v. Magdalena Rybarikova

1573 Arena (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Jessika Ponchet (Q) v. Caroline Garcia (19)
2) Grigor Dimitrov (20) v. Janko Tipsarevic
3) Alison Riske v. Kiki Bertens (9)
(όχι πριν τις 10:00)
4) Matthew Ebden v. Jan-Lennard Struff

Court 3 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Anna Kalinskaya (Q) v. Aryna Sabalenka (11)
2) Stefanos Tsitsipas (14) v. Matteo Berrettini
3) Ellen Perez v. Yafan Wang
4) Feliciano Lopez v. Jordan Thompson

Court 5 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Christopher Eubanks (Q) v. Nikoloz Basilashvili (19)
2) Monica Puig v. Anastasia Pavlyuchenkova
3) Yulia Putintseva v. Barbora Strycova (32)
4) Irina-Camelia Begu v. Andrea Petkovic

Court 7 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Astra Sharma (Q) v. Priscilla Hon
2) Paula Badosa Gibert (Q) v. Kimberly Birrell
3) Peter Gojowczyk v. Karen Khachanov (10)
4) Federico Delbonis v. John Millman

Court 8 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Donna Vekic (29) v. Kristina Mladenovic
2) Bethanie Mattek-Sands v. Zoe Hives
3) Reilly Opelka v. John Isner (9)
4) Gael Monfils (30) v. Damir Dzumhur

Court 10 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Michael Mmoh v. Radu Albot
2) Ons Jabeur v. Timea Babos
3) Andrey Rublev v. Mackenzie McDonald

Court 12 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Katie Boulter v. Ekaterina Makarova
2) Beatriz Haddad Maia (Q) v. Bernarda Pera
3) Mirza Basic v. Henri Laaksonen (Q)
(όχι πριν τις 10:00)
4) Cameron Norrie v. Taylor Fritz

Court 13 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Miomir Kecmanovic (Q) v. Fernando Verdasco (Q)
2) Jason Kubler v. Thomas Fabbiano
3) Belinda Bencic v. Katerina Siniakova
(όχι πριν τις 09:00)
4) Kirsten Flipkens v. Aliaksandra Sasnovich

Court 14 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Heather Watson v. Petra Martic
2) Guillermo Garcia-Lopez v. Robin Haase
3) Marc Polmans v. Denis Kudla

Court 15 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Sorana Cirstea v. Rebecca Peterson
2) Frances Tiafoe v. Prajnesh Gunneswaran (Q)
3) Anett Kontaveit (20) v. Sara Sorribes Tormo
(όχι πριν τις 10:00)
4) Andreas Seppi v. Steve Johnson (31)

Court 19 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Ysaline Bonaventure (Q) v. Sachia Vickery
2) Lesia Tsurenko (24) v. Ekaterina Alexandrova
3) Tatsuma Ito (Q) v. Daniel Evans (Q)
(όχι πριν τις 10:00)
4) Yoshihito Nishioka v. Tennys Sandgren

Court 20 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Marketa Vondrousova v. Evgeniya Rodina
2) Pablo Cuevas v. Dusan Lajovic
3) Rudolf Molleker (Q) v. Diego Schwartzman (18)
(όχι πριν τις 09:00)
4) Vera Lapko v. Johanan Larsson

Court 22 (έναρξη αγώνων 02:00):
1) Stefano Travaglia (Q) v. Guido Andreozzi
2) Monica Niculescu v. Amanda Anisimova
3) Viktor Troicki (Q) v. Roberto Carballes Bae

«
»
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Κλείσιμο