Οι «αιώνιοι» του Βορρά έχουν πάντα το δικό τους ραντεβού!

ΠΑΟΚ-Άρης με μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών. Πλήθος ειδικών* στοιχημάτων σε αρκετά ανταγωνιστικές αποδόσεις. Συναρπαστικές αγορές για γκολ από συγκεκριμένους παίκτες. Θα σκοράρει ο Πρίγιοβιτς με σουτ έξω από το ημικύκλιο;

Το «clasico» της Θεσσαλονίκης είναι και πάλι γεγονός! ΠΑΟΚ και Άρης κοντράρονται για πρώτη φορά μετά τη σεζόν 2013-14 απόψε στις 19:00 στην Τούμπα για τον θεσμό του Κυπέλλου Ελλάδας! Η αναμέτρηση παρουσιάζει ιδιαίτερο ενδιαφέρον, δεδομένου ότι και οι δύο ομάδες έχουν εντυπωσιάσει με την απόδοσή τους στο πρωτάθλημα της Super League.

Ο «Δικέφαλος του Βορρά» μετράει 4 νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια, όσον αφορά τις εγχώριες υποχρεώσεις του, έχοντας την ψυχολογία στα ύψη μετά και τη μεγαλειώδη εμφάνιση κόντρα στην ΑΕΚ την προηγούμενη Κυριακή.

Από την άλλη πλευρά, «οι κιτρινόμαυροι» του Πάκο Ερέρα επανήλθαν δυναμικά στην πρώτη τη τάξει κατηγορία, ξεκινώντας με 3 νικηφόρα παιχνίδια και αποδίδοντας, παράλληλα, εξαιρετικό ποδόσφαιρο. Το περασμένο Σάββατο όμως δεν τα κατάφεραν στους Ζωσιμάδες και γνώρισαν την πρώτη τους ήττα για φέτος από τον ΠΑΣ Γιάννενα με 1-0.

Η winmasters.gr θα καλύψει ζωντανά το κλασικό ντέρμπι της Θεσσαλονίκης με πλήθος στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ, αλλά και σούπερ ειδικά* στοιχήματα για: