Δυνατές μάχες για Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ στο Europa league!

Μίλαν-Ολυμπιακός και Μπάτε Μπορίσοφ-ΠΑΟΚ με πάνω από 200 αγορές. Σούπερ ειδικά στοιχήματα* και πολλαπλές επιλογές για σκόρερ. Θα σκοράρει ο Πρίγιοβιτς χαρίζοντας και τη νίκη στον ΠΑΟΚ;

Το Europa League επιστρέφει! Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ ταξιδεύουν σε Ιταλία και Λευκορωσία αντίστοιχα για την 2η αγωνιστική  της φάσης των ομίλων της 2ης τη τάξει ευρωπαϊκής διοργάνωσης!

Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr με καθημερινές προσφορές*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Στις 19:55 οι «ερυθρόλευκοι» κοντράρονται με τη μεγάλη Μίλαν στο «Σαν Σίρο» με στόχο το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα, ώστε να παραμείνουν σε τροχιά πρόκρισης μετά και την λευκή ισοπαλία με την Μπέτις στο Φάληρο στην πρεμιέρα της διοργάνωσης!

Λίγο αργότερα, στις 22:00, ο «Δικέφαλος του Βορρά», με την ψυχολογία στα ύψη μετά και τα νικηφόρα αποτελέσματα στα ντέρμπι του ελληνικού πρωταθλήματος, θα τα δώσει όλα για την πρώτη του νίκη κόντρα στην Μπάτε Μπορίσοφ!

Πάνω από 200 στοιχήματα στους αγώνες Milan Ολυμπιακός  και  Βate Borisov – ΠΑΟΚ*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Η winmasters.gr δίνει το «παρών» και στις δύο αναμετρήσεις με μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ και Παίκτες, δίνοντας διαρκώς τη δυνατότητα στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*!