Θα φύγει νικητής ο Μουρίνιο από το Στάμφορντ Μπριτζ;

Μεγάλο ντέρμπι στην Premier League με ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών σχετικά με Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ, Κόρνερ και Κάρτες.

• Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με πάνω από 170 στοιχηματικές επιλογές
  • Σούπερ ειδικά στοιχήματα* και συναρπαστικές αγορές παικτών
  • Θα σκοράρει με σουτ έξω από το ημικύκλιο ο Αζάρ;
  • Θα βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα με κεφαλιά ο Λουκάκου;

Με μεγάλο ντέρμπι ξεκινάει και πάλι η Premier League το Σάββατο! Στις 14:30 η Τσέλσι υποδέχεται στο «Στάμφορντ Μπρίτζ» την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ σε μια αναμέτρηση που υπόσχεται γκολ και θέαμα!

LiveTV στη winmasters.gr. Οι σημαντικότερες διοργανώσεις ζωντανά στην οθόνη σου.*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Οι «Λονδρέζοι» συγκατοικούν στην κορυφή της βαθμολογίας μαζί με Σίτι και Λίβερπουλ και θέλουν να παραμείνουν σε τροχιά τίτλου. Στον αντίποδα, οι «κόκκινοι διάβολοι» του Ζοζέ Μουρίνιο βρίσκονται στην 8η θέση και είναι έτοιμοι για το μεγάλο comeback μετά την επική ανατροπή κόντρα στη Νιουκάστλ!

Την ίδια στιγμή, η winmasters.gr θα διαθέτει μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών σχετικά με Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ, Κόρνερ και Κάρτες, δίνοντας διαρκώς τη δυνατότητα στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*!

Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr με καθημερινές προσφορές*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Παράλληλα, τα εγγεγραμμένα μέλη έχουν την ευκαιρία να βρουν έξυπνα ειδικά στοιχήματα* για: