Θα σκοράρει ο Λουκάκου κόντρα και στην Άρσεναλ;

Η winmasters.gr διαθέτει μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περιόδους, Κόρνερ και Κάρτες, δίνοντας διαρκώς τη δυνατότητα στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets) και cashout.

• Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ με πάνω από 160 αγορές
  • Έξυπνα ειδικά στοιχήματα* και πολλαπλές επιλογές για σκορ από παίκτες
  • Θα βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα ξανά ο Ρομέλου Λουκάκου; Και αν ναι, με ποιον τρόπο; Με κεφαλιά, σουτ ή απευθείας φάουλ;

Οι μεγαλύτερες διοργανώσεις στη winmasters . Παίξε νόμιμα με την προσφορά ημέρας! –Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Τετάρτη βράδυ με σούπερ ντέρμπι από το… Νησί! Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υποδέχεται την Άρσεναλ στο «Ολντ Τράφορντ» σε μια αναμέτρηση που υπόσχεται θέαμα και εναλλαγές στο σκορ! Και αυτό διότι και οι δύο ομάδες έρχονται από δυνατά ματς το Σαββατοκύριακο με πολλά γκολ και ανατροπές! Οι μεν «Κόκκινοι Διάβολοι» απέσπασαν ισοπαλία κόντρα στη Σάουθαμπτον (2-2), παρά το γεγονός ότι βρέθηκαν νωρίς πίσω στο σκορ, ενώ οι «Κανονιέρηδες» κέρδισαν με επική ανατροπή στο ντέρμπι του Λονδίνου την Τότεναμ (4-2)!

Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr με καθημερινές προσφορές*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Η winmasters.gr διαθέτει μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περιόδους, Κόρνερ και Κάρτες, δίνοντας διαρκώς τη δυνατότητα στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*.