Το… σύνδρομο της «Βέιλ»

Οι προτάσεις του Μάνου Κασσωτάκη από το σημερινό κουπόνι.

Kαλημέρα σας. Τα 2-3 γκολ του 1.97 ήρθαν στο Μπρέχιν-Κουίνς Παρκ 0-3 το Σάββατο, σε ένα σωστά διαβασμένο ματς είχαμε τονίσει και την ευχέρεια στο σκοράρισμα των «αραχνών».

Πάμε στην αγγλική Λιγκ 2 για την αναμέτρηση-Πορτ Βέιλ-Φόρεστ Γκριν. 1-1 το σκορ και στα τρία πρώτα ματς της «Βέιλ», δύο από αυτά εκτός έδρας, το πρόσφατο στην έδρα της Σάλφορντ που ενώ προηγήθηκε στο 88’ κατάφερε πάλι να φέρει 1-1, αφού δέχτηκε την ισοφάριση στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Ανέπαφη εστία ζήτησε ο τεχνικός της στο αποψινό ματς με τη Φόρεστ Γκριν, θέλοντας να ξεπεράσει επιτέλους η ομάδα του, το… σύνδρομο του 1-1.

Η Φόρεστ Γκριν είναι ιδιαίτερα κυνική, δύο νίκες με 1-0 στην έδρα της και 1-1 εκτός έδρας, το 1-1 παίζει πολύ δυνατά απόψε. Το ματς δείχνει κλειστό, αναμενόμενα μικρή η απόδοση του Under. Δείχνει όμως να έχει και γκολ, τα 2-3 γκολ στο 1.97 έχουν τύχη, μπορεί να βοηθήσει και το… σύνδρομο της «Βέιλ».

Πηγή: Bet-hoven.net