Ολική ανατροπή για τη Φέγενορντ κόντρα στην ΑΕΚ (vids)

Η Φέγενορντ έφερε τούμπα το φιλικό παιχνίδι με την ΑΕΚ μέσα σε εννέα λεπτά χάρη σε γκολ των Λίνσεν, Μπάνις και Σινέστρα.

Η Φέγενορντ έφτασε άμεσα στην ολική ανατροπή κόντρα στην ΑΕΚ, παίρνοντας μάλιστα προβάδισμα δύο τερμάτων, χάρη σε γκολ των Λίνσεν, Μπάνις και Σινέστρα.

Συγκεκριμένα, στο 29ο λεπτό ήρθε η ισοφάριση με τον Λίνσεν να νικάει τον Τσιντώντα με ένα όμορφο ψηλοκρεμαστό πλασέ, ενώ στο 32ο λεπτό ο Σινέστρα βρήκε τον Μπάνις στην καρδιά της περιοχής και εκείνος με κοντινό πλασέ έκανε το 2-1 για την ολλανδική ομάδα.

Στο 38ο λεπτό οι Ολλανδοί έκαναν το 3-1, με τον Λάτσι να κάνει ένα τραγικό λάθος και τον Σινέστρα να το εκμεταλλεύεται στο έπακρο.

Δείτε τα γκολ των Λίνσεν και Μπάνις, που έφεραν την ολική ανατροπή της Φέγενορντ στη φιλική αναμέτρηση με την Ένωση.