Άνοιξε το σκορ ο Αντεγέμι για τη Σάλτσμπουργκ – Ισοφάρισε ο Ενμέτσα για τη Βόλφσμπουργκ (vids)

Η Σάλτσμπουργκ προηγήθηκε με τον Αντεγέμι, όμως λίγο αργότερα ο Ενμέτσα έφερε το παιχνίδι στα ίσα για τη Βόλφσμπουργκ.

Πολύ δυναμικά ξεκίνησε η αναμέτρηση της Σάλτσμπουργκ με τη Βόλφσμπουργκ, καθώς οι Αυστριακοί ήταν εκείνοι που κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ μόλις στο 3ο λεπτό.

Ο Αντεγέμι έκλεψε σε κομβικό σημείο την μπάλα, βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα, κάνοντας έτσι το 1-0 για την ομάδα του.

Ωστόσο περίπου δέκα λεπτά αργότερα, οι Γερμανοί βρήκαν τον τρόπο να φέρουν το ματς στα ίσα, με τον Ενμέτσα να πιάνει την κεφαλιά έπειτα από κόρνερ του Άρνολντ για το 1-1.