Το γκολ του Παλάσιος για το 1-1 κόντρα στον ΠΑΟΚ (vid)

Δείτε το γκολ του Παλάσιος, με το οποίο ο Αργεντινός έφερε το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ στα ίσια, αφού ισοφάρισε σε 1-1.

Ο Σεμπάστιαν Παλάσιος, μόλις 13 λεπτά, μετά το γκολ του Τόμας, που έδωσε το προβάδισμα στον ΠΑΟΚ, ισοφάρισε για τον Παναθηναϊκό, στο 32ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ο Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει τον ΠΑΟΚ για την 7η αγωνιστική της Super League στο ντέρμπι της «Λεωφόρου» και παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ νωρίς μπόρεσε να αντιδράσει και να ισοφαρίσει άμεσα.

Ο Παλάσιος, μετά από φάση διαρκείας μέσα στην περιοχή σούταρε από πλάγια θέση και η μπάλα κατέληξε στο δεξί δοκάρι του Κοτάρσκι και στα δίχτυα του ΠΑΟΚ για το 1-1.