Η παρακάμερα του Παναθηναϊκός – Ιεράπετρα: Ο ρεπόρτερ Μπουζούκης και το ξέσπασμα στην ισοφάριση του Καμπετσή (vid)

Η αγανάκτηση με τις χαμένες ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο, που οδήγησε στο ξέσπασμα στο γκολ του Καμπετσή. Το τετ-α-τετ του Δώνη με τον Νταμπίζα και ο ρεπόρτερ Μπουζούκης. Δείτε όσα κατέγραψε η παρακάμερα του Παναθηναϊκός - Ιεράπετρα.

Ο Παναθηναϊκός ήρθε ισόπαλος (2-2) στο παιχνίδι με την Ιεράπετρα στο ΟΑΚΑ, στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων το Κυπέλλου Ελλάδας. Λίγες ώρες αργότερα, οι Πράσινοι δημοσιοποίησαν και όσα κατέγραψε η παρακάμερα του αγώνα με τους Κρητικούς, η οποία παρουσιάζει μεγαλύτερο ενδιαφέρον εν συγκρίσει με προηγούμενες φορές.

Η αγανάκτηση με τις χαμένες ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο, που οδήγησε στο ξέσπασμα στο γκολ του Αργύρη Καμπετσή στις καθυστερήσεις. Το τετ-α-τετ του Γιώργου Δώνη με τον Νίκο Νταμπίζα και ο Γιάννης Μπουζούκης σε ρόλο ρεπόρτερ.