Απίθανος Μιλουτίνοφ με double-double στο ημίχρονο!

Τα κάνει όλα ο Νίκολα Μιλουτίνοφ στο ματς του Ολυμπιακού με την Μακάμπι και οδηγεί την ομάδα του

Απίστευτος Μιλουτίνοφ στο πρώτο ημίχρονο στο ΣΕΦ! Ο Σέρβος σέντερ κάνει πάρτι κάτω από καλάθια οδηγώντας τον Ολυμπιακό (42-36 το ημίχρονο) σε ένα καθοριστικό ματς για την συνέχεια. Ο Νίκολα Μιλουτίνοφ παίζει και για τον τραυματία Μουσταφά Φαλ καθώς στο πρώτο 20λεπτο έχει ήδη double-double με 10 πόντους και 12 ριμπάουντ!

Τα 7 από αυτά είναι επιθετικά με ότι αυτό συνεπάγεται, ενώ έχει και μια ασίστ. Και όλα αυτά σε 15 λεπτά και 49 δευτερόλεπτα συμμετοχής καθώς ο Μπαρτζώκας δεν πήγε στο κλασικό «παίζω με το ρολόι» αλλά τον έβαλε και στο δεύτερο δεκάλεπτο. Και λογικά θα τον έχει στην «πρώτη γραμμή» και στο δεύτερο ημίχρονο σε ένα ματς που ο Σέρβος σέντερ κυριαρχεί και στις δύο ρακέτες με τον Ολυμπιακό να μην μπορεί να ξεφύγει στο σκορ παρά το εντυπωσιακό του ξεκίνημα και το +13.