ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
![Οι γεμάτοι περηφάνια σημαιοφόροι Αντετοκούνμπο, Ντρισμπιώτη και η ελληνική αποστολή στην τελετή έναρξης (pics & vid)](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2024/07/GTbswhIW4AAThkx-300x182.jpg)
Ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους βρέθηκε απευθείας από την Ούλκερ Σπορτς Αρένα, στο Σουκρού Σαράτσογλου για να δει τον αγώνα της ποδοσφαιρικής Φενέρμπαχτσε κόντρα στον Ολυμπιακό για τα προημιτελικά του Europa Conference League.
Ο τεχνικός του μπασκετικού τμήματος των «καναρινιών» ανέβασε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ένα video μέσα από το γήπεδο τη στιγμή που σκόραρε ο Ιρφάν Καχβετζί στο 11ο λεπτό της αναμέτρησης.
Διαβάστε επίσης: Τρέλανε την Ευρώπη ο Ολυμπιακός – Πότε είναι οι δύο ημιτελικοί με την Άστον Βίλα