Όλο το πρόγραμμα και των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής

Δείτε αναλυτικά τα ζευγάρια και τις ημερομηνίες των αγωνιστικών.

Όλο το πρόγραμμα και των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής | to10.gr

Η αντίστροφη μέτρηση για την σέντρα στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, άρχισε. Το μεσημέρι της Τετάρτης (12/9) έγινε η κλήρωση στα γραφεία της ΕΠΟ. Στη διαδικασία υπήρξαν ενστάσεις μετά τον καταρτισμό – έκτρωμα.

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα και των 8 ομίλων:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης

Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης

Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

2η αγωνιστική 15η

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου

Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης

ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

 

3η αγωνιστική 16η

Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Άρης Αβάτου – Καβάλα

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

4η αγωνιστική 17η

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Καβάλα – Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

5η αγωνιστική 18η

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου

Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

 

6η αγωνιστική 19η

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός

Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

 

7η αγωνιστική 20ή

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός

Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού

Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

 

8η αγωνιστική 21η

Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

 

9η αγωνιστική 22η

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός

Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου

Καβάλα – Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

10η αγωνιστική 23η

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα

Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

 

11η αγωνιστική 24η

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης

Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς

Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

 

12η αγωνιστική 25η

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης

Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού

Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

 

13η αγωνιστική 26η

Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου

Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς

Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός

Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

 

2η αγωνιστική 15η

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων

ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας

Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός – Βέροια

Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων

ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

 

3η αγωνιστική 16η

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά

Βέροια – ΠΟ Τριγλίας

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου

Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς

Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά

 

4η αγωνιστική 17η

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων

ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης

Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά

 

5η αγωνιστική 18η

ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια

Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου

Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας

Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας

ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός

 

6η αγωνιστική 19η

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων

Βέροια – Μελιτέας Μελίτης

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά

ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς

Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός

 

7η αγωνιστική 20ή

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης

Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Εδεσσαϊκός – Βέροια

ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου

Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας

Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας

 

8η αγωνιστική 21η

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά

Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός

Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας

 

9η αγωνιστική 22η

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός

ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας

Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης

Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων

Ερμής Αμυνταίου – Βέροια

ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

 

10η αγωνιστική 23η

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός

Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας

Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

 

11η αγωνιστική 24η

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά

Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός

ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου

 

12η αγωνιστική 25η

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων

Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας

Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας

Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου

Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια

 

13η αγωνιστική 26η

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου

ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά

Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός

Βέροια – Αγροτικός Αστέρας

Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων

ΑΟ Φλωριάδας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών

Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

 

2η αγωνιστική 15η

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας

Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός

Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

 

3η αγωνιστική 16η

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός

ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων

Ναυπακτιακός – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

 

4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφας

Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό: Ναυπακτιακός

 

5η αγωνιστική 18η

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου

Γρεβενά Αεράτα – ΑΟ Φλωριάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός

Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

 

6η αγωνιστική 19η

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα

Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας

ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός

Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

 

7η αγωνιστική 20ή

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας

Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα

Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Φλωριάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

 

8η αγωνιστική 21η

Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα

Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς

Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών

Αχέρων Καναλακίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό: Θεσπρωτός

 

9η αγωνιστική 22η

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς

Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας

Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

 

10η αγωνιστική 23η

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων

Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός

Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

 

11η αγωνιστική 24η

Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών

Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας

Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας

Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

 

12η αγωνιστική 25η

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης

Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός

Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας

Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

13η αγωνιστική 26η

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων

ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός

Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίδας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός

Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου

Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

 

2η αγωνιστική 15η

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Σελλάνων

ΑΟ Στυλίδας – Νίκη Βόλου

Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού

Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός – Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΣ Μετέωρα

 

3η αγωνιστική 16η

ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου

ΓΣ Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟ Στυλίδας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός

 

4η αγωνιστική 17η

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων

Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας

Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα

Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

 

5η αγωνιστική 18η

ΑΟ Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου

ΑΣ Μετέωρα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός Βόλου – Α Ο Στυλίδας

Πιερικός – Φωκικός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

 

6η αγωνιστική 19η

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός

ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Φωκικός – Θησέας Αγριάς

 

7η αγωνιστική 20ή

ΑΟ Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας

ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Πιερικός – ΓΣ Αλμυρού

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας

 

8η αγωνιστική 21η

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς

Νίκη Βόλου – Φωκικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας

 

9η αγωνιστική 22η

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας

Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου

ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

10η αγωνιστική 23η

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς

Αστέρας Ιτέας – Φωκικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου

 

11η αγωνιστική 24η

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

Θησέας Αγριάς – Πιερικός

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας

Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΓΣ Αλμυρού

 

12η αγωνιστική 25η

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός

Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου

Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΟ Σελλάνων – Φ ωκικός

ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου – Πιερικός

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας

Εθνικός – Προοδευτική

Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρας

ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος

Ρεπό: Αμπελακιακός

 

2η αγωνιστική 15η

Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης

Γιούχτας – Ιωνικός

Προοδευτική – ΑΟ Επισκοπής

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας

ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος

Ρεπό: Εθνικός

 

3η αγωνιστική 16η

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης

Εθνικός – Αμπελακιακός

Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας

Ατσαλένιος – Προοδευτική

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής

 

4η αγωνιστική 17η

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός

Αμπελακιακός – ΑΟ Επισκοπής

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Παλαιόχωρας

Γιούχτας – ΟΦ Ιεράπετρας

Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Ατσαλένιος

 

5η αγωνιστική 18η

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός

ΑΟ Επισκοπής – Εθνικός

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης

Ατσαλένιος – Αμπελακιακός

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΠΟ Κερατσίνι

Προοδευτική – Γιούχτας

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

6η αγωνιστική 19η

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά

Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας

Εθνικός – Ατσαλένιος

ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας

Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική

Ρεπό: Γιούχτας

 

7η αγωνιστική 20ή

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Παλαιόχωρας

Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής

ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός

Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης

Γιούχτας – Αμπελακιακός

Ρεπό: ΑΠΟ Κερατσίνι

 

8η αγωνιστική 21η

Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας

ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ιωνικός – Προοδευτική

Εθνικός – Γιούχτας

Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

 

9η αγωνιστική 22η

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

Προοδευτική – ΑΟ Παλαιόχωρας

Γιούχτας – ΑΟ Επισκοπής

ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός

ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός

Ρεπό: Ιωνικός

 

10η αγωνιστική 23η

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά

ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική

Ατσαλένιος – Γιούχτας

ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι

Ιωνικός – Αμπελακιακός

Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

 

11η αγωνιστική 24η

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ατσαλένιος

Αμπελακιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Επισκοπής

Ιωνικός – Εθνικός

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

 

12η αγωνιστική 25η

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός

Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Παλαιόχωρας – Εθνικός

ΑΟ Επισκοπής – Ιωνικός

Ρεπό: Προοδευτική

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΠΟ Κερατσίνι – Γιούχτας

Αμπελακιακός – Προοδευτική

ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας

Ιωνικός – Ατσαλένιος

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΟ Επισκοπής

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος

Ιάλυσος – Παλληνιακός

Διαγόρας Βραχνείκων – ΠΑΟ Βάρδας

Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας

Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής

Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

2η αγωνιστική 15η

Αχαρναϊκός – Διαγόρας Ρόδου

Παναιγιάλειος – Ιάλυσος

Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού

ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός

Αστέρας Αμαλιδάς – Θύελλα Ραφήνας

Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

 

3η αγωνιστική 16η

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαρναϊκός

Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας

Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανμοβριακός

 

4η αγωνιστική 17η

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Διαγόρας Ρόδου

Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού

Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανηλειακός

 

5η αγωνιστική 18η

Διαγόρας Ρόδου – Νίκη Τραγανού

Πανμοβριακός – Διαγόρας Βραχνέικων

Θύελλα Ραφήνας – Ιάλυσος

Πανηλειακός – Αχαρναϊκός

Φοίβος Κρεμαστής – Παναιγιάλειος

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληνιακός

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

 

6η αγωνιστική 19η

Πανμοβριακός – Διαγόρας Ρόδου

Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας

Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός

Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής

Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παλληνιακός

 

7η αγωνιστική 20ή

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας

Πανηλειακός-Πανμοβριακός

Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων

ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος

Παλληνιακός-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παναιγιάλειος

 

8η αγωνιστική 21η

Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου

Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής

Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας

Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληνιακός

Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος

Ρεπό: Ιάλυσος

 

9η αγωνιστική 22η

Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής

Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός – Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνέικων

Ιάλυσος – Αχαρναϊκός

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

 

10η αγωνιστική 23η

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου

Φοίβος Κρεμαστής – ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός – Παλληνιακός

Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος

Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός

Διαγόρας Βραχνέικων – Ιάλυσος

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

11η αγωνιστική 24η

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας

Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος – Πανηλειακός

Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας

Ιάλυσος – Πανμοβριακός

Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

 

12η αγωνιστική 25η

Παλληνιακός – Διαγόρας Ρόδου

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος

Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός

Πανηλειακός – Ιάλυσος

Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

 

13η αγωνιστική 26η

Παναιγιάλειος – Παλληνιακός

Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας

Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Φοίβος Κρεμαστής

Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός

Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 12η

Χαραυγιακός – Αιολικός

Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω

Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς

Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός

ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός

Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

 

2η αγωνιστική 13η

Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός

Αιολικός – Καλλιθέα

Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας

ΑΟ Χαλκίς – ΠΑΣ Κόρινθος

Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός

 

3η αγωνιστική 14η

Χαραυγιακός – Καλλιθέα

Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου

ΠΑΣ Κόρινθος – Αιολικός

Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω

Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Χαλκίς

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

 

4η αγωνιστική 15η

Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός

Καλλιθέα – ΠΑΣ Κόρινθος

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος

Αιγάλεω – Πανθηραϊκός

Ηλυσιακός – ΑΟ Χαλκίς

 

5η αγωνιστική 16η

Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος

Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα

Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου

Ηλυσιακός – Αιολικός

ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω

 

6η αγωνιστική 17η

Άγιοι Ανάργυροι – Χαραυγιακός

ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιος Ιερόθεος

Απόλλων Ερέτριας – Πανθηραϊκός

Καλλιθέα – Ηλυσιακός

Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Χαλκίς

Αιολικός – Αιγάλεω

 

7η αγωνιστική 18η

Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος

Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι

Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος

ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας

Αιγάλεω – Καλλιθέα

Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου

 

8η αγωνιστική 19η

Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός

Άγιοι Ανάργυροι – ΑΟ Χαλκίς

ΠΑΣ Κόρινθος – Αιγάλεω

Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

 

9η αγωνιστική 20ή

Χαραυγιακός – Ηλυσιακός

ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός

Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος

Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι

Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος

Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας

 

10η αγωνιστική 21η

ΑΟ Χαλκίς – Χαραυγιακός

Ηλυσιακός – Αιγάλεω

Πανθηραϊκός – Αιολικός

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου

Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα

ΠΑΣ Κόρινθος – Απόλλων Ερέτριας

 

11η αγωνιστική 22η

Αιγάλεω – Χαραυγιακός

Αιολικός – ΑΟ Χαλκίς

Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος

ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός

Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου

Ένωση Λέρνας-Καλαμάτα

Πάμισσος Μεσσήνης-ΑΕ Πελλάνας

Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

 

2η αγωνιστική 15η

Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός-Ένωση Λέρνας

ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισσος Μεσσήνης

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΕ Πελλάνας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας

Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

 

3η αγωνιστική 16η

ΑΕ Ερμιονίδας-Ένωση Λέρνας

Πάμισσος Μεσσήνης-Μανδραϊκός

Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας

Παναργειακός-Ασπρόπυργος

 

4η αγωνιστική 17η

Πάμισσος Μεσσήνης-ΑΕ Ερμιονίδας

Ένωση Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη

Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου

Καλαμάτα-Παναργειακός

ΑΕ Πελλάνας-Ασπρόπυργος

 

5η αγωνιστική 18η

ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισσος Μεσσήνης

ΑΟ Εικοσιμίας-Ένωση Λέρνας

ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός

Παναργειακός-Παναρκαδικός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Πελλάνας-Καλαμάτα

 

6η αγωνιστική 19η

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας

Πάμισσος Μεσσήνης-ΑΟ Υπάτου

Ένωση Λέρνας-Παναργειακός

Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος

Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας

ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

 

7η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Ασπρόπυργος-Πάμισσος Μεσσήνης

ΑΕ Πελλάνας-Ένωση Λέρνας

Καλαμάτα-Μανδραϊκός

ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

 

8η αγωνιστική 21η

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας

Πάμισσος Μεσσήνης-Καλαμάτα

Ένωση Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου

Μανδραϊκός- Παναρκαδικός

 

9η αγωνιστική 22η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Πελλάνας-ΑΟ Εικοσιμίας

Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη

Παναρκαδικός-Πάμισσος Μεσσήνης

Ένωση Λέρνας-Μανδραϊκός

 

10η αγωνιστική 23η

Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας

ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός

Πάμισσος Μεσσήνης-Ένωση Λέρνας

 

11η αγωνιστική 24η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας

Καλαμάτα-Ασπρόπυργος

ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός

Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου

Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας

Ένωση Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισσος Μεσσήνης

 

12η αγωνιστική 25η

Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Πελλάνας-ΑΟ Κατασταρίου

Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Μανδραϊκός

ΑΟ Υπάτου-Ένωση Λέρνας

ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισσος Μεσσήνης

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου

Παναρκαδικός-Καλαμάτα

Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας

Ένωση Λέρνας-Ασπρόπυργος

Πάμισσος Μεσσήνης-Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

 

ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

(Για όλους τους ομίλους πλην του 7ου)

1η:  30/9

2η: 7/10

3η: 14/10

4η: 21/10

5η: 27/10

6η: 4/11

7η: 11/11

8η: 18/11

9η: 25/11

10η: 2/12

11η: 9/12

12η: 16/12

13η: 6/1

14η: 13/1

15η: 20/1

16η: 27/1

17η: 3/2

18η: 10/2

19η: 17/2

20η: 24/2

21η: 3/3

ΡΕΠΌ: 10/3

22η: 17/3

23η: 24/3

24η: 31/3

25η: 7/4

26η: 14/4

 

ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

(Για τον 7ο όμιλο)

1η:  30/9

2η: 7/10

3η: 14/10

4η: 21/10

Ρεπό: 27/10

5η: 4/11

6η: 11/11

7η: 18/11

8η: 25/11

9η: 2/12

10η: 9/12

11η: 16/12

12η: 6/1

13η: 13/1

14η: 20/1

Ρεπό: 27/1

15η: 3/2

16η: 10/2

17η: 17/2

18η: 24/2

19η: 3/3

Ρεπό: 10/3

20η: 17/3

21η: 24/3

«
»
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Κλείσιμο