Παναθηναϊκός: Sold out η Λεωφόρος με την Ντνίπρο

Όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ Παναθηναϊκός, τα εισιτήρια του επαναληπτικού αγώνα με την Ντνίπρο εξαντλήθηκαν.

Εισιτήρια τέλος για την Τρίτη το βράδυ στην Λεωφόρο. Όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ Παναθηναϊκός τα εισιτήρια του επαναληπτικού με την Ντνίπρο για λογαριασμό του δεύτερου προκριματικού γύρου του Champions League, εξαντλήθηκαν.

Θυμίζουμε πως ο Παναθηναϊκός είχε πάρει την νίκη στην Σλοβακία με συνολικό σκορ 1-3 και έχει την ευκαιρία να οριστικοποιήσει την πρόκριση στην Αθήνα.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Παναθηναϊκός:

Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ενημερώνει τους φιλάθλους ότι τα εισιτήρια του εντός έδρας αγώνα της δεύτερης προκριματικής φάσης του Champions League με αντίπαλο τη Ντνίπρο (1/8, 8.30 μ.μ.) εξαντλήθηκαν.

Σε περίπτωση επιστροφής εισιτηρίων από τη φιλοξενούμενη ομάδα ή/και χορηγών, θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση για τον τρόπο διάθεσής τους.

Η ζήτηση του κόσμου της ομάδας μας ήταν τεράστια, κάτι που οδήγησε σε εξάντληση των εισιτηρίων μέσα σε λίγα λεπτά. Ευχαριστούμε τον κόσμο της ομάδας μας για τη θερμή υποστήριξη. Όλοι μαζί για την πρόκριση του Παναθηναϊκού στην επόμενη φάση!