Ερυθρόλευκο «πάρτι» στο γκολ του Ελ Κααμπί (vid)

Ο Ολυμπιακός προηγείται 1-0 της Φερεντσβάρος στο ημίχρονο και οι παίκτες του Ολυμπιακού πανηγύρισαν το γκολ του Ελ Κααμπί μπροστά στους οπαδούς τους

Ο Ολυμπιακός πραγματοποιεί εξαιρετική εμφάνιση στη Βουδαπέστη και προηγείται στο ημίχρονο 1-0 της Φερεντσβάρος.

Το γκολ που πέτυχε ο Ελ Κααμπί με πέναλτι, στο τελευταίο λεπτό του πρώτου μέρους, δίνει το προβάδισμα στην ελληνική ομάδα και θα πρέπει να σημειωθεί πως οπ Ολυμπιακός είχε πολλές ακόμα ευκαιρίες για να πετύχει κι άλλα γκολ στο πρώτο 45λέπτο.

Οι «ερυθρόλευκοι» πανηγύρισαν το γκολ του διεθνούς στράικερ στην εξέδρα που βρίσκονται οι οπαδοί τους.