Η Σίτι «τρολλάρει» την Γιουνάιτεντ για την εξάρα από την Τότεναμ (pic)

Οι Πολίτες μέσω του προσωπικού τους λογαριασμό στο Twitter φρόντισαν να... τρολλάρουν την συμπολίτισσα Γιουνάιτεντ για την εξάρα από την Τότεναμ.

Η Τότεναμ ήταν καταιγιστική κόντρα στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, επικρατώντας στο Ολντ Τράφορντ με 6-1. Η ομάδα του Ζοσέ Μουρίνιο ήταν επιβλητική στο πρώτο ημίχρονο, σημειώνοντας τέσσερα γκολ σε 33 λεπτά, απαντώντας με το καλύτερο τρόπο στο γρήγορο προβάδισμα που πήραν οι Κόκκινοι Διάβολοι χάρη στο πέναλτι του Μπρούνο Φερνάντες.

Μάλιστα, τα Σπιρούνια… θύμισαν στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ την εξάρα που είχε σημειώσει η Σίτι στο Θέατρο των Ονείρων πριν από εννιά χρόνια. Μάλιστα με το ίδιο σκορ, 6-1. Όπως είναι λογικό μετά την λήξη της αναμέτρησης οι Πολίτες μέσω του προσωπικού τους λογαριασμό στο Twitter φρόντισαν να… τρολλάρουν την συμπολίτισσα, κάνοντας αναδημοσίευση τo ποστάρισμα της Τότεναμ για το τελικό σκορ στο Ολντ Τράφορντ.