Ζητά την επανάληψη του αγώνα με την Λεβάντε η πρόεδρος της Λεγανές

Την επανάληψη του αγώνα με την Λεβάντε από τη στιγμή της λανθασμένης υπόδειξης και μετά θα ζητήσει η πρόεδρος της Λεγανές, Βικτόρια Παβόν.

Έξαλλη και αποφασισμένη να κάνει πράξη τα λόγια της φάνηκε η πρόεδρος της Λεγανές, Βικτόρια Παβόν, σε δηλώσεις της μετά το παιχνίδι της ομάδας της κόντρα στη Λεβάντε.

«Συνέβη ακριβώς το ίδιο πριν μερικές εβδομάδες με την Βαλένθια», ήταν ένα από τα σχόλια της για το πέναλτι που δόθηκε στη Λεβάντε στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους και μετουσίωσε σε γκολ ο Ματρί. Πέναλτι που από την κάμερα φάνηκε να δόθηκε όντως εκτός περιοχής.

Οι φιλοξενούμενοι επικράτησαν με σκορ 2-1 και αυτό έκανε την Βικτόρια Παβόν να προχωρήσει σε δηλώσεις με τις οποίες γνωστοποιεί πως θα ζητήσει την επανάληψη του αγώνα από τη στιγμή που δόθηκε λανθασμένα το πέναλτι και μετά.