Ο κακός χαμός επικράτησε στο φινάλε της αναμέτρησης ανάμεσα στα Χανιά και τον Ολυμπιακό Β’

Μεγάλη ένταση δημιουργήθηκε μετά το τέλος του αγώνα των Χανίων με τον Ολυμπιακό Β’.

Την ήττα με σκορ 4-2 γνώρισε στην έδρα των Χανιών ο Ολυμπιακός Β΄, στο πλαίσιο της τελευταίας αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Superleague 2.

Μπορεί οι δύο ομάδες να προσέφεραν γκολ και θέαμα κατά την διάρκεια του 90λεπτου, ωστόσο μετά το τελικό σφύριγμα τα πράγματα ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων ξέφυγαν.

Συγκεκριμένα, ο όλος… χαμός κράτησε 3-4 λεπτά, με τον Ιατρούδη των Χανίων και τον Κεραμιδά του Ολυμπιακού να είναι μεταξύ αυτών που τσακώθηκαν και τον Αριέλ Ιμπαγάσα να είναι έξαλλος.

Τελικά με την επέμβαση των ψυχραιμότερων τα πνεύματα ηρέμησαν, με τις δύο ομάδες να αποχωρούν για τα αποδυτήρια.