Η παρακάμερα του Παναθηναϊκός – Λαμία (vid)

Δείτε την αγωνία των παικτών, τις φωνές του Πογιάτος, αλλά και όλα όσα κατέγραψε η παρακάμερα της χθεσινής (29/8) αναμέτρησης του Παναθηναϊκού με τη Λαμία.

Ο Παναθηναϊκός έδωσε χθες Σάββατο 29 Αυγούστου, το τρίτο του φιλικό ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου.

Μετά τις νίκες κόντρα σε Μαρκό (3-0) και ΟΦΗ (1-0), ήρθε η ώρα να αντιμετωπίσει τη σκληροτράχηλη Λαμία στο «Γ. Καλαφάτης» στο Κορωπί. Η ομάδα της Φθιώτιδας ήταν πιο αποτελεσματική και με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κωστίκα στα τελευταία λεπτά του αγώνα πήρε τη νίκη με 1-0.

Το επίσημο κανάλι του «Τριφυλλιού» στο Youtube ανέβασε τα πλάνα από την παρακάμερα της αναμέτρησης. Εκεί, φαίνονται πολλές λεπτομέρειες που δύσκολα παρατηρεί κανείς, όπως η μονίμως ζωγραφισμένη αγωνία στο πρόσωπο του Ντάνι Πογιάτος, τα λόγια μεταξύ των ποδοσφαιριστών αλλά και του τεχνικού επιτελείου της ομάδας και πολλά ακόμη.