Βόκολος: «Έτσι όπως εξελίχθηκε το ματς ήταν άδικο»

Στο γκολ που δέχθηκε η ομάδα του στο φινάλε του αγώνα στάθηκε ο Λεωνίδας Βόκολος.

Η Λαμία είδε την Κηφισιά να ισοφαρίζει στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων, με τις δύο ομάδες να συμβιβάζονται με το ισόπαλο αποτέλεσμα (1-1).

Ο Λεωνίδας Βόκολος μίλησε για το ματς, τονίζοντας πως έτσι όπως εξελίχθηκε, το αποτέλεσμα είναι άδικο, ενώ επισήμανε ότι πάντα είναι ικανοποιημένος με την προσπάθεια των παικτών του.

Oι δηλώσεις που έκανε ο Λεωνίδας Βόκολος:

«Έτσι όπως εξελίχθηκε το ματς ήταν άδικο. Αλλά έτσι είναι το ποδόσφαιρο και δυστυχώς δεν πήραμε τους τρεις βαθμούς. Σταθήκαμε καλύτερα από την Κηφισιά και στο τέλος δεχθήκαμε την ισοφάριση με αυτό το σουτ.

Προχωράμε. Πάντα είμαι ικανοποιημένος από την προσπάθεια των παιδιών, έγιναν κάποια λάθη, αλλά συνεχίζουμε. Ο δρόμος είναι μεγάλος. Κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι με τον Παναιτωλικό».