ΝΕ Πατρών – Νηρέας Χαλανδρίου 15-9

Το ματς μεταξύ των δύο ομάδων ήταν κλειστό στη μεγαλύτερη διάρκεια του. Το πρώτο οκτάλεπτο άνηκε στις γηπεδούχους (3-1), το δεύτερο ήρθε ισόπαλο (3-3) και το τρίτο το πήραν οι φιλοξενούμενες (2-3). Όλη η διαφορά έγινε στο τέταρτο δεκάλεπτο όπου οι αθλήτριες του Δημήτρη Μπιτσάκου έκαναν το ξέσπασμα και με 7-2 επί μέρους σκορ, διατήρησαν […]

Το ματς μεταξύ των δύο ομάδων ήταν κλειστό στη μεγαλύτερη διάρκεια του. Το πρώτο οκτάλεπτο άνηκε στις γηπεδούχους (3-1), το δεύτερο ήρθε ισόπαλο (3-3) και το τρίτο το πήραν οι φιλοξενούμενες (2-3).

Όλη η διαφορά έγινε στο τέταρτο δεκάλεπτο όπου οι αθλήτριες του Δημήτρη Μπιτσάκου έκαναν το ξέσπασμα και με 7-2 επί μέρους σκορ, διατήρησαν το απόλυτο (4/4) στον δεύτερο Όμιλο.