Ξεκινά το ταξίδι στα… αστέρια για την ΑΕΚ!

Άγιαξ-ΑΕΚ με περισσότερες από 120 στοιχηματικές επιλογές. Ειδικά* στοιχήματα και συναρπαστικές αγορές παικτών. Θα σκοράρει ο Πέτρος Μάνταλος με σουτ έξω από το ημικύκλιο; Θα αποκρούσει πέναλτι ο Βασίλης Μπάρκας;

Η μάχη των ομίλων του Champions League αρχίζει απόψε για την ΑΕΚ! Η « Ένωση» επιστρέφει στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση μετά και τη σεζόν 2006-2007, αντιμετωπίζοντας τον Άγιαξ στις 22:00 στη «Γιόχαν Κρόιφ Αρένα» του Άμστερνταμ και με στόχο να συνεχίσει το αήττητο σερί της σε ευρωπαϊκά παιχνίδια!

LiveTV στη winmasters.gr. Οι σημαντικότερες διοργανώσεις ζωντανά στην οθόνη σου.*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Την ίδια στιγμή, η winmasters.gr θα καλύψει live το μεγάλο comeback της ΑΕΚ στο Champions League με μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ και Κάρτες, δίνοντας τη δυνατότητα στους παίκτες της για γρήγορες αγορές (fast markets) και cashout*!

Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr με καθημερινές προσφορές*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις