Παιχνίδι must win για την Εθνική Ελλάδας!

Ελλάδα-Ουγγαρία με περισσότερες από 110 στοιχηματικές επιλογές. Σούπερ ειδικά στοιχήματα και πολλαπλές επιλογές για σκόρερ. Θα σκοράρουν κα οι δύο ομάδες χωρίς το ματς να λήξει ισοπαλία; Σε αρκετά ανταγωνιστική απόδοση* το πολλαπλό σκορ 2-1, 3-1, 4-1. Θα ανοίξει το σκορ ο Κώστας Φορτούνης;

• Ελλάδα-Ουγγαρία με περισσότερες από 110 στοιχηματικές επιλογές
  • Σούπερ ειδικά στοιχήματα* και πολλαπλές επιλογές για σκόρερ
  • Θα σκοράρουν κα οι δύο ομάδες χωρίς το ματς να λήξει ισοπαλία;
  • Σε αρκετά ανταγωνιστική απόδοση* το πολλαπλό σκορ 2-1, 3-1, 4-1
  • Θα ανοίξει το σκορ ο Κώστας Φορτούνης;

LiveTV στη winmasters.gr. Οι σημαντικότερες διοργανώσεις ζωντανά στην οθόνη σου.*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα και να σηκώσει κεφάλι στον δεύτερο όμιλο θα προσπαθήσει η Εθνική Ελλάδας κόντρα στην Ουγγαρία την Παρασκευή στις 21:45 στο ΟΑΚΑ! Μετά την ήττα με 2-1 στη Βουδαπέστη, το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα οφείλει να κάνει το καθήκον του και να ξεπεράσει το εμπόδιο των Ούγγρων. Με αυτόν τον τρόπο, η «γαλανόλευκη» θα διατηρήσει ζωντανές τις ελπίδες για την κατάκτηση της 1ης θέσης του ομίλου που θα της χαρίσει τόσο την πρόκριση στα palyoff του Euro 2020, όσο και τον προβιβασμό στη League B.

Παίξε νόμιμα στη winmasters.gr με καθημερινές προσφορές*- Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Την ίδια στιγμή, η winmasters.gr υποδέχεται την πρώτη εντός έδρας μάχη της Ελλάδας για το Nations League με μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ, Κόρνερ και Παίκτες, δίνοντας πάντα τη δυνατότητα στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*!

Παράλληλα, τα εγγεγραμμένα μέλη μπορούν ακόμη να βρουν έξυπνα ειδικά στοιχήματα* σε αρκετά ανταγωνιστικές αποδόσεις* για: