ΕΣΗΕΑ: Τα αποτελέσματα στις εκλογές των δημοσιογράφων

Την πρώτη θέση κατέλαβε στις εκλογές της ΕΣΗΕΑ ο συνδυασμός «Ενωμένοι Δημοσιογράφοι».


ΕΣΗΕΑ: Τα αποτελέσματα στις εκλογές των δημοσιογράφων | to10.gr

Την πρώτη θέση κατέλαβε στις εκλογές της ΕΣΗΕΑ ο συνδυασμός «Ενωμένοι Δημοσιογράφοι».

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των εκλογών της 12ης και 13ης Ιουνίου 2019 για τo Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Ψήφισαν: 2.951 Έγκυρα: 2.855 Άκυρα: 44 Λευκά: 52 Εκλογικό μέτρο: 260

Έλαβαν: Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ» Ψήφους: 955 Έδρες: 4

ΙI. Συνδυασμός «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ» Ψήφους: 502 Έδρες: 2

ΙIΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ» Ψήφους: 469 Έδρες: 2

ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» Ψήφους: 242 Έδρες: 1

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ» Ψήφους: 190 Έδρες: 1

VI. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ» Ψήφους: 190 Έδρες: 1

VII. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ» Ψήφους: 160 Έδρες: 0

VIII. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ» Ψήφους: 147 Έδρες: 0

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων μελών για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ κατά τις αρχαιρεσίες της 12ης και 13ης Ιουνίου 2019. Ψήφισαν: 2.951 Έγκυρα: 2.855 Άκυρα: 44 Λευκά: 52

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 702 Εκλέγεται
2 ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ) 349 Εκλέγεται
3 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 218 Εκλέγεται
4 ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 203 Εκλέγεται
5 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 201 Αναπλ.
6 ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 149 Αναπλ.
7 ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 134 Αναπλ.
8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 121 Αναπλ.
9 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 117 Αναπλ.
10 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 107 Αναπλ.
11 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 99
12 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 99
13 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ) 82
14 ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 74
15 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 71
16 ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64
17 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 61
18 ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ) 60
19 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ) 59
20 ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 55
21 ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 54
22 ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ 54
23 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 53
24 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50
25 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49
26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 48
27 ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48
28 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 48
29 ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 46
30 ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44
31 ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44
32 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 44
33 ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 42
34 ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) 42
35 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 42
36 ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40
37 ΣΦΑΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) 40
38 ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 39
39 ΛΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 39
40 ΠΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 39
41 ΧΑΤΖΗ ΑΛΙΚΗ 39
42 ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) 38
43 ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 38
44 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37
45 ΓΙΑΜΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 35
46 ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ 35
47 ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) 34
48 ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 34
49 ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 33
50 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33
51 ΤΣΙΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31
52 ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΙΛΗ 30
53 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 29
54 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) 28
55 ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 28
56 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 27
57 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27
58 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 26
59 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 26
60 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25
61 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25
62 ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 24
63 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22
64 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 22
65 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΚΟΥΛΑ 21
66 ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
67 ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 20
68 ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 20
69 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 20
70 ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 20
71 ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 20
72 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 19
73 ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ) 19
74 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18
75 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18
76 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 18
77 ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 18
78 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΡΗΣ 18
79 ΠΑΛΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΑΣΣΑ) 18
80 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18
81 ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 17
82 ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 17
83 ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 16
84 ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΟΛΥΡΗΝΑ) 15
85 ΓΚΑΒΕΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 14
86 ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14
87 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 13
88 ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 12
89 ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 12
90 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10
91 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 9
92 ΠΟΡΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 8
93 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ 7
94 ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) 6
95 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) 190 Εκλέγεται
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 171 Αναπλ.
3 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 157 Αναπλ.

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
ΙΙ. Συνδυασμός «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ»
1 ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 264 Εκλέγεται
2 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 217 Εκλέγεται
3 ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 187 Αναπλ.
4 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ) 151 Αναπλ.
5 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 128 Αναπλ.
6 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 84
7 ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) 82
8 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 77
9 ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 68
10 ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) 66
11 ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 62
12 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 61
13 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 53
14 ΤΕΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 53
15 ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ) 53
16 ΜΠΑΛΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) 50
17 ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 47
18 ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ) 44
19 ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 41
20 ΔΕΜΕΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37
21 ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ 37
22 ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 37
23 ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) 36
24 ΤΣΑΛΑ ΣΟΦΙΑ 34
25 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) 32
26 ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 32
27 ΤΖΙΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) 32
28 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 31
29 ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 29
30 ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28
31 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28
32 ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 27
33 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 26
34 ΦΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΝΕΤΗ 23
35 ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22
36 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22
37 ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22
38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ) 22
39 ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22
40 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21
41 ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 20
42 ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ 20
43 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20
44 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
45 ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 20
46 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19
47 ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18
48 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16
49 ΠΑΦΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16
50 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) 13
51 ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13
52 ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13
53 ΜΠΟΥΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10
54 ΠΑΣΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 10
55 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) 10
56 ΑΓΓΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 9
57 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 9
58 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΗ) 9
59 ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ) 9
60 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 8
61 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7
62 ΚΟΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 7
63 ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) 7
64 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5
65 ΠΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 5
66 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 5
67 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 3

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1 ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 150 Εκλέγεται

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
IIΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»
1 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 250 Εκλέγεται
2 ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΜΑΧΗ 125 Εκλέγεται
3 ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ) 120 Αναπλ.
4 ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 101 Αναπλ.
5 ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 91 Αναπλ.
6 ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ 79 Αναπλ.
7 ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 76 Αναπλ.
8 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 75 Αναπλ.
9 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ 72 Αναπλ.
10 ΑΡΓΕΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 70 Αναπλ.
11 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΙΚΕΛΑ 70 Αναπλ.
12 ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 67
13 ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 66
14 ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 66
15 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 65
16 ΚΑΝΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 60
17 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 60
18 ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 56
19 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 52
20 ΜΑΛΑΓΚΟΝΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 51
21 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 48
22 ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 47
23 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44
24 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 43
25 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 43
26 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 43
27 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 42
28 ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 41
29 ΖΕΡΒΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) 40
30 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) 39
31 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 38
32 ΛΥΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 37
33 ΠΑΓΙΩΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37
34 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37
35 ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33
36 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33
37 ΠΙΜΠΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 32
38 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 31
39 ΛΑΜΠΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 31
40 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 28
41 ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 27
42 ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 26
43 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 25
44 ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) 24
45 ΦΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24
46 ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 23
47 ΔΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 21
48 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 18
49 ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18
50 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 18
51 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 17
52 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14
53 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14
54 ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 13
55 ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 13
56 ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 242 Εκλέγεται
2 ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 104

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
1 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ 121 Εκλέγεται
2 ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 75 Αναπλ.
3 ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 59
4 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 55
5 ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 48
6 ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 44
7 ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ 44
8 ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 43
9 ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 41
10 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 39
11 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ 39
12 ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 39
13 ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 38
14 ΒΕΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΑΝΙ) 35
15 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 34
16 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 33
17 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 31
18 ΠΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 30
19 ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28
20 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 27
21 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 27
22 ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 27
23 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26
24 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26
25 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24
26 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24
27 ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 24
28 ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 23
29 ΜΑΪΛΗ ΕΛΕΝΗ 21
30 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ 19
31 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 19
32 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17
33 ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 17
34 ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 17
35 ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17
36 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 16
37 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ 16
38 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15
39 ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 14
40 ΜΕΖΙΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 12
41 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 9
42 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 161 Εκλέγεται
2 ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 68
3 ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 36
4 ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ 32
5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 31
6 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 31
7 ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 24
9 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 22
10 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) 22
11 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 21
12 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 18
13 ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 16
14 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16
15 ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 15
16 ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15
17 ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15
18 ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 14
19 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 13
20 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12
21 ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 10
22 ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9
23 ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 9
24 ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9
25 ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 9
26 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
27 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8
28 ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8
29 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 6
30 ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ 4
31 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ) 3

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1 ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 103
2 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 60

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
VI. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 135 Εκλέγεται
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) 97 Αναπλ.
3 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) 95 Αναπλ.
4 ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 53
5 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ 48
6 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 47
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 43
8 ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 43
9 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 43
10 ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 39
11 ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 34
12 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) 33
13 ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 33
14 ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 23
15 ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 21
16 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 19
17 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18
18 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 18
19 ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 17

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
VΙΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
1 ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΑ) 109
2 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 40
3 ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40
4 ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 38
5 ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 32
6 ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ 32
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 30
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30
9 ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 29
10 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 29
11 ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24
12 ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 22
13 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22
14 ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ 20
15 ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 20
16 ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ 20
17 ΖΑΧΙΩΤΗ ΓΙΟΥΛΑ 19
18 ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 19
19 ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ 18
20 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18
21 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 18
22 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 16
23 ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 15
24 ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ 15
25 ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 14
26 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΙΑΣ 13
27 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13
28 ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13
29 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12
30 ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 12
31 ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12
32 ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ 12
33 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ 11
34 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 11
35 ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 11
36 ΚΑΒΟΥΡΙΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 10
37 ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 9
38 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9
39 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
40 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 8
41 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 8
42 ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΗΣ 8
43 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 8
44 ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
45 ΣΒΩΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 8
46 ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 7
47 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 6
48 ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 6
49 ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5
50 ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή ΣΥΝΟΛΟ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 64

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
VIII. Συνδυασμός « ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ»
1 ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 112
2 ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 33
3 ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) 29
4 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΟΥ ΑΓΑΘΗ 26
5 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25
6 ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 20
7 ΚΟΥΖΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 19
8 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 18
9 ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 17
10 ΛΑΛΙΩΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ 17
11 ΓΡΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16
12 ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ 14
13 ΖΟΥΓΡΑ ΑΓΓΕΛΑ 14
14 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14
15 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 14
16 ΝΤΡΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 14
17 ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13
18 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 13
19 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ 13
20 ΑΡΜΑΟΥ ΡΑΜΠΕΛΛΑ 12
21 ΛΟΥΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ) 12
22 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11
23 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10
24 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) 10
25 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10
26 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 9
27 ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ 9
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ 9
29 ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 8
30 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
31 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7
32 ΠΛΟΣΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 7
33 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) 6
34 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
35 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6
36 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ 6
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5
38 ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4
39 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) 4
40 ΓΚΑΖΓΚΑΖΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3
41 ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΖΩΗ

Γράψτε το σχόλιο σας...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Κλείσιμο