Από το ζενίθ στο ναδίρ μέσα σε ένα λεπτό η Ίντερ: Γκολάρα ο Λαουτάρο και αποβολή του Σάντσες (vids)

Απίστευτη εξέλιξη στο ματς της Λίβερπουλ με την Ίντερ όπου οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με γκολάρα του Λαουτάρο στο 62' κι ένα λεπτό μετά ο Σάντσες αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

Η απόλυτη ψυχρολουσία μέσα σε ένα λεπτό για την Ίντερ!

Στο 62′ οι πρωταθλητές Ιταλίας έκαναν το 1-0 κόντρα στην Λίβερπουλ με τρομερό σουτ του Λαουτάρο έξω από την περιοχή και έκαναν το πρώτο βήμα για την ανατροπή του 0-2 του πρώτου ματς, αλλά η χαρά τους δεν κράτησε πολύ.

Με τη σέντρα σχεδόν, η Ίντερ έμεινε με δέκα παίκτες καθώς αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Σάντσες για επικίνδυνο μαρκάρισμα στον Φαμπίνιο.