Απίθανο ημίχρονο στο Κηφισιά – ΠΑΣ Γιάννινα με πέντε γκολ (vids)

Εξαιρετικό πρώτο 45λεπτο στην Καισαριανή με τα γκολ να πέφτουν... βροχή.

Κηφισιά και ΠΑΣ Γιάννινα διασταυρώνουν τα ξίφη τους αυτή την ώρα στην Καισαριανή στο ματς που ανοίγει την αυλαία της 14ης αγωνιστικής της Superleague.

Ένα ματς το οποίο ξεκίνησε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο με τρία γκολ σε έξι λεπτά και πέντε συνολικά στο πρώτο 45λεπτο.

Πιο συγκεκριμένα οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 6′ με τον Οζέγκοβιτς, έπειτα από ασίστ του Ματέους Σάντος. Η απάντηση του ΠΑΣ ήταν άμεση ισοφαρίζοντας με τον Ροσέρο τέσσερα λεπτά αργότερα.

Πριν καλά καλά κοπάσουν οι πανηγυρισμοί των φιλοξενούμενων, η Κηφισιά πήρε ξανά το προβάδισμα με τον Ματέους Σάντος να εκτελεί εντός περιοχής.

Στο 23΄ο Παντελάκης έκανε το 2-2, με τον στο 34′ να κάνει το 3-2 για το προβάδισμα της Κηφισιάς σε αυτό το… τρελό πρώτο ημίχρονο.