TO10TV
![Οι γεμάτοι περηφάνια σημαιοφόροι Αντετοκούνμπο, Ντρισμπιώτη και η ελληνική αποστολή στην τελετή έναρξης (pics & vid)](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2024/07/GTbswhIW4AAThkx-300x182.jpg)
Κατά τη διάρκειά της εκπομπής του ΑΝΤ1 «Το Πρωινό», ο Γιώργος Λιάγκας και οι συνεργάτες του σχολίαζαν την σχέση της Δανάης Μπάρκα με τον Φίλιππο Τσαγκρίδη.
Όταν η συζήτηση πήγε στα ζευγάρια τα οποία απασχολούν την επικαιρότητα τους τελευταίους μήνες, η Ελένη Βουλγαράκη πήρε θέση κι ανέφερε χαρακτηριστικά: «Εμένα πάει καιρό αυτός ο έρωτας», αναφερόμενη στη δική της σχέση με τον ποδοσφαιριστή του Παναθηναϊκού, Φώτη Ιωαννίδη.
Ο Γιώργος Λιάγκας από την άλλη δεν το άφησε ασχολίαστο, λέγοντας χαρακτηριστικά: «Τώρα που ο Παναθηναϊκός θα πάει τέταρτος θα σου πω εγώ τον έρωτα. Μετά την γκέλα με την Κηφισιά, θα σου πω εγώ που πάει ο έρωτας περίμενε».
Δείτε τι συνέβη στο 5:42: