Ντόρσεϊ: «Παίξαμε πολύ καλύτερα στο δεύτερο ημίχρονο»

Ο Τάιλερ Ντόρσεϊ τόνισε πως η Μακάμπι Τελ Αβίβ έπαιξε εξαιρετικά στο δεύτερο ημίχρονο και αυτός ήταν ο λόγος που νίκησε εύκολα τελικά τον Ολυμπιακό στο ΣΕΦ.

Ο Ολυμπιακός γνώρισε «βαριά» ήττα από τη Μακάμπι Τελ Αβίβ με σκορ 90-65 στο ΣΕΦ στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της Euroleague και πλέον έχει ρεκόρ 2-4, με τη Μακάμπι να βρίσκεται στο 4-2.

Ο Τάιλερ Ντόρσεϊ μετά το τέλος της αναμέτρησης ανέφερε ουσιαστικά πως το… κλειδί του θριάμβου για τους Ισραηλινούς ήταν η εξαιρετική εμφάνιση του δευτέρου ημιχρόνου, ενώ τόνισε επίσης πως έκανε αυτό που έπρεπε ερχόμενος από τον πάγκο.

Δείτε αναλυτικά τι είπε μετά το τέλος του αγώνα ο Ντόρσεϊ:

«Ήρθα από τον πάγκο και αυτό είναι που πρέπει να κάνω σε κάθε παιχνίδι. Παίξαμε καλά στο δεύτερο ημίχρονο πολύ καλύτερα σε σχέση με το πρώτο».