LIFEWITNESS
![Οι γεμάτοι περηφάνια σημαιοφόροι Αντετοκούνμπο, Ντρισμπιώτη και η ελληνική αποστολή στην τελετή έναρξης (pics & vid)](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2024/07/GTbswhIW4AAThkx-300x182.jpg)
Ο Ντέμης Νικολαΐδης φαίνεται πως διανύει μια πολύ όμορφη περίοδο στην προσωπική του ζωή αφού τον τελευταίο 1,5 χρόνο έχει βρει τον έρωτα στο μάτια της Αλεξάνδρας Νικολαΐδου, η οποία εργάζεται σε μεγάλη εταιρεία ένδυσης.
Το ζευγάρι έχει επιλέξει να κρατά χαμηλούς τόνους, ωστόσο πρόσφατα η γοητευτική 39χρονη έκανε μια κίνηση με την οποία έδειξε τον θαυμασμό της στον εκλεκτό της καρδιάς της. Συγκεκριμένα, ο Ντέμης Νικολαΐδης κάθε Δευτέρα παρουσιάζει τη δική του αθλητική εκπομπή στο κανάλι Action 24 και η καλή του δημοσίευσε ένα insta-story στο οποίο μας έδειξε ότι τον παρακολουθεί και τον στηρίζει.
Δείτε το παρακάτω στιγμιότυπο: