ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος : Καρφωτή κεφαλιά Στρούγγη για το 0-1, απάντησε ο Ελευθεριάδης με πέναλτι (vids)

Ο Ατρόμητος πήρε προβάδισμα με κεφαλιά του Στρούγγη στο 24' αλλά δέκα λεπτά μετά ο Ελευθεριάδης ισοφάρισε σε 1-1 με εκτέλεση πέναλτι.

Δύο γκολ μέσα σε δέκα λεπτά είχαμε στο παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Ατρόμητο για το Κύπελλο Ελλάδος.

Οι φιλοξενούμενοι ήταν αυτοί που άνοιξαν το σκορ στο 24′ με τον Μουνίθ να εκτελεί κόρνερ και τον Στρούγγη να σκοράρει με καρφωτή κεφαλιά για το 0-1.

Στο 34′ ήρθε το 1-1 για τον ΠΑΣ, με τον Ελευθεριάδη να ευστοχεί σε πέναλτι που καταλογίστηκε σε ανατροπή του ίδιου από τον Μουνίθ.