ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης: Τα highlights του παιχνιδιού (vid)

Δείτε τα γκολ και τα καλύτερα στιγμιότυπα από το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Αστέρα Τρίπολης, που έληξε ισόπαλο 2-2.

Χωρίς νικητή έληξε το παιχνίδι στους Ζωσιμάδες ανάμεσα στον ΠΑΣ Γιάννινα και τον Αστέρα Τρίπολης, με τις δύο ομάδες να έρχονται ισόπαλες 2-2, για την 13η αγωνιστική της Superleague.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 23ο λεπτό του παιχνιδιού με τον Παμλίδη, με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν στο 34’ με τον Μουνάφο.

Στο 54’ οι Ηπειρώτες έμειναν με δέκα παίκτες, καθώς αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Σιόντης και στο 84’ οι Αρκάδες έφεραν τα πάνω-κάτω στην αναμέτρηση με τον Λουίς Φερνάντεθ.

Η χαρά τους ωστόσο κράτησε μόλις για δύο λεπτά, αφού στο 86’ ο Σάντι Κριζμάν ισοφάρισε σε 2-2 και έδωσε τον βαθμό της ισοπαλίας στον ΠΑΣ.